PDA

View Full Version : Karlovac

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36

englez
29.09.2009., 07:25
molim ...jel mi ko zna objasniti metodu kako da se zauvijek odjavim s foruma???

Jednostavno, samo glasno zalupiš vratima . . . i to je to :jumping:

kilkenny
29.09.2009., 07:33
Da nebi rekli da imamo samo cajke, koristim priliku da cijenjene forumaše obavijestim da će 2.10. u Papa'su - "najpopularnijem šminkerskom baru" kak veli KLCCLK :) biti organiziran Veliki Salsa Party od 21.00 sat... i da.. ako ne znate plesati možete doći gledati kak komadi plešu ;)

To@mek
29.09.2009., 18:11
molim ...jel mi ko zna objasniti metodu kako da se zauvijek odjavim s foruma???

Nemoj se više javljat na Little Sue,a ako želiš biti aktivna na forumu onda si napravi novu e-mail adresu i registriraj se pod novim imenom.A fejs,to ti je već druga prića.Dovoljno je upisati tvoje ime i onda se otvaraju neslučene mogučnosti zajebancije na tvoj račun.

KLCCLK
02.10.2009., 07:02
bokte, koja kišurina... :D

englez
02.10.2009., 08:13
Thank God, it's raining :cool:

El_Chapaligno
05.10.2009., 23:03
Ima li u gradu kakav restoran koji ima dostavu normalne hrane ? Znaci kao sto ima pizzeria s dostavom, tako da neki restoran ima dostavu hrane tipa snicle, krumpiri itd.. :)

miloš tj ami
047/601 614

Poluplave okice
06.10.2009., 18:00
varazdinski cold snap je u Mulju u subotu...

To@mek
09.10.2009., 17:29
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::ne zna:

ONeill
09.10.2009., 20:09
Ima li u gradu kakva radnja gdje bih mogao dati da mi poprave/zamijene pokvareni patentni zatvarač (ciferšlus, rajsferšlus ...) ?
Na kraju sam dao u postolarsku radnju u trznom centru. Fino su obavili posao.
Pa ako ce kome trebat, da zna.

To@mek
09.10.2009., 21:58
Na kraju sam dao u postolarsku radnju u trznom centru. Fino su obavili posao.
Pa ako ce kome trebat, da zna.
Korisna informacija:top:

To@mek
12.10.2009., 19:02
Nema KLCCLK,neznamo šta se u Karlovcu događa :ne zna:,jesi živ?:mig:

McAucliffe
12.10.2009., 21:07
Sutra u 19:30 u dvoranu dolaze Balić i društvo,na zaostalu utakmicu Premijer Dukar rukometne lige...pa tko je zaintersiran,neka dođe pogledati...

Ulaz je besplatan,iako su se karte dijelile okolo...

To@mek
12.10.2009., 22:29
Sutra u 19:30 u dvoranu dolaze Balić i društvo,na zaostalu utakmicu Premijer Dukar rukometne lige...pa tko je zaintersiran,neka dođe pogledati...

Ulaz je besplatan,iako su se karte dijelile okolo...

:top:

mickey
13.10.2009., 18:58
zashto taj sat na crkvi ispred doma HV ide pola sata naprijed?? :rolleyes:
bogu je vrijeme nebitno? ČpČ :)

To@mek
13.10.2009., 20:27
zashto taj sat na crkvi ispred doma HV ide pola sata naprijed?? :rolleyes:
bogu je vrijeme nebitno? ČpČ :)

Puno toga u našem gradu ide traljavo kao taj sat.:kava:

djodjo88
13.10.2009., 20:38
grad umire i hitno treba nesto poduzeti!

To@mek
13.10.2009., 22:43
grad umire i hitno treba nesto poduzeti!

Da,umire,već je krepal.:lol:

KLCCLK
14.10.2009., 07:12
umire cijela država, mislim da ovakva kriza nije bila ni u ratno vrijeme ili u prvom postratnom depresivnom periodu...

za razliku od Slavonskog Broda i Požege bar još nismo u stečaju :D:rolleyes:

KLCCLK
14.10.2009., 08:05
Tomek, zdrmala me najgora gripetina koju sam imao ikada u životu pa nisam baš toliko upućen u događaje ovih dana :D
Al evo ponešto...

ČETVRTAK, 15.10.

Zorin dom u 20 sati: predstava MEDEJINA DJECA

PETAK, 16.10.

Naše malo kino u 20 sati: PLATI I ŽENI

Edison Buddha bar u 23 sata: koncert THE TRIO

UTORAK, 20.10.

Zorin dom u 10, 11.30 i 13: RUŽNO PAČE

Stadion Četiri rijeke u 14 sati: Finale baseball prvenstva Hrvatske OLIMPIJA - VINDIJA* (nisam siguran za vrijeme, javim promjenu ako bude)

SRIJEDA, 21.10.

Zorin dom u 11 sati: MEDEJINA DJECA

Stadion Četiri rijeke u 14 sati: Finale baseball prvenstva Hrvatske OLIMPIJA - VINDIJA* (nisam siguran za vrijeme, javim promjenu ako bude)

SUBOTA, 24.10.

Čavlekov stadion u 20,30: KARLOVAC-HAJDUK

UTORAK, 27.10.

Zorin dom u 20 sati, Satirično kazalište Kerempuh: VUCI I OVCE

Izložbe:
Galerija Vjekoslav Karas: akvareli Vesne Pavlaković
Likovni salon Ljudevit Šestić: izložba slika Blaženke Sokolović
Galerija Studentskog centra: crteži Roberta Budora
Galerija ZILIK: izložba Želimira Šiška
Centar NaGazi: fotografije Katarine Sertić (mlada karlovačka autorica, najtoplije preporučam posjet izložbi)

Dugoročno zasad znam za 6.12. koncert Tonija Cetinskog i 26.12. Parnog valjka...a negdje u prosincu bi trebao biti i neki jači punk koncert s jednim svjetskim imenom...

To@mek
14.10.2009., 22:40
[QUOTE=KLCCLK;23048992]Tomek, zdrmala me najgora gripetina koju sam imao ikada u životu pa nisam baš toliko upućen u događaje ovih dana :

Da,čuo sam.Važno da si se ti nama vratio,forum je bio prazan bez tebe.
Eto,odmah znamo šta će se događati u našem gradu pa ispada da još Karlovac nije krepal.:D

KLCCLK
15.10.2009., 15:01
:D ma nije, daleko je Karlovac od toga, problem je šta je i daleko od onoga što bi mogao biti...
ima dosta gradova koji su i u puno goroj situaciji, ali jebeš druge, bitno je što mi možemo, a što imamo...grad koji je bio industrijski gigant, koji ima nevjerojatne turističke potencijale, koji je imao fenomenalan noćni život...a danas životari.

jedan moj frend je imao dobru usporedbu, rekao je da je to kao da Dinamo ispadne u 2. ligu. i dalje ne bi bio najgori klub u Hrvatskoj, ipak postoje i treća i četvrta liga, pa županijske, itd...ali bi za Dinamo to bila totalna sramota. tako je nekako i s Karlovcem, sramota što su naše bajne vlasti napravile od njega. i ništa me ne tješi što Slavonski Brod ode u stečaj, što Velika Gorica nema niti jedan sport, ili što je u Sisku još gore nego kod nas. više bi ja volio da nam je svima super.

tara8
15.10.2009., 16:12
ne znam... ja uvijek nastojim biti optimist, ono od kuknjave nema koristi... ali ovo što gledam je sve gore, nema dvije zdrave firme u gradu, ljudi bez kinte, nema zabave, nema dućana, nema kina, nema bazena, nema nikakovih društvenih događaja. .... Bila sam prošli vikend u Zadru i došlo mi je da plaćem, kad se sjetim da su negdje početkom devedesetih bili iza nas... Ko što reko Zadar je danas grad u svakom smislu... a gdje smo mi? Još dok je ljeto, ajde, ljudi iziđu van malo je bolje... Al sad kad ideš Radićevom u 8,15 izgleda ko grad duhova.. uh

To@mek
15.10.2009., 22:11
Karlovac je prije rata imao:

1. Jugoturbinu
2.Josip Kraš
3.Velebit
4.Kontex (ovo danas nije niti K od Kontexa)
5.Vunateks
6.KGK
7.Žitoproizvod
8.DIP
9.Automehaniku
10.Metal
11.Elektron
12.OTP
13.Tehnomerkur
14.Karlovačku pivovaru
15.Autotransport
16.Autohrvatsku
17.Štampariju
18.KIK
19.Ciglanu Ilovac
20.Kordun
21.Tempo
22.Novogradnju
23.Kaplast
24.Impregnaciju
25.Že-Če
26.Budućnost, i niz manjih obrta.
Ljudi moji,treba biti maher većinu tih firmi uništiti.
Scenario rasprodaje poduzeća vam je poznat.
Jadni mi u vlastitoj državi.:flop:

Little Sue
15.10.2009., 22:13
Karlovac je prije rata imao:

1. Jugoturbinu
2.Josip Kraš
3.Velebit
4.Kontex (ovo danas nije niti K od Kontexa)
5.Vunateks
6.KGK
7.Žitoproizvod
8.DIP
9.Automehaniku
10.Metal
11.Elektron
12.OTP
13.Tehnomerkur
14.Karlovačku pivovaru
15.Autotransport
16.Autohrvatsku
17.Štampariju
18.KIK
19.Ciglanu Ilovac
20.Kordun
21.Tempo
22.Novogradnju
23.Kaplast
24.Impregnaciju
25.Že-Če
26.Budućnost, i niz manjih obrta.
Ljudi moji,treba biti maher većinu tih firmi uništiti.
Scenario rasprodaje poduzeća vam je poznat.
Jadni mi u vlastitoj državi.:flop:

jesi bubani jos?

wigald
16.10.2009., 00:41
Slažem se da je grad komiran. Nekad, dok sam još full time živio u rodnom gradu znao sam ga zvat Zombie town...prošećeš u gorespomenuto vrijeme po centru i bude ti sve jasno.
Ipak je ovdje bio jedan veliki šef, sjajan gradonačelnik kako ga je zvao pobjegulja. Ali nismo ni mi puno bolji, grad čine ljudi. Mislim da ipak ide nabolje, evo ovo veleučilište, primjerice, malo oživjelo Zvijezdu. Ali ekipa nakon nekog vremena otupi i zatvori se u svoja četiri zida. Ili, ko što je Urban reko na jednom svom koncertu krajem devedesetih: "Pa dobro di ste vi ljudi bili danas popodne?" A bili doma, di bi bili?! :)

KLCCLK
16.10.2009., 06:40
pa u tome i jest stvar wigald, mislim da ipak stvari idu nabolje i vraćaju se na ono kao što je bilo nekad, barem što se tiče običnih ljudi (gospodarski kaos će biti jako teško riješiti još godinama) - i to Veleučilište i klinci iz Gimnazije rade čuda i taj nogomet i Gademzi su na kraju utjecali na veliki porast lokalpatriotizma...

gospodarstvo je kaos, tu se nema što reći...

a što se tiče praznih ulica, to nije samo karlovački problem, dijelom je to vezano uz činjenicu da danas klinci uopće ne idu van nego samo pilje u TV, kompjutere i playstatione doma, a dijelom je taj dojam ostao zbog bitne promjene lokacija karlovačke "špice". svi mi koji se sjećamo Radićeve prije rata smo šokirani kad danas predvečer ili navečer prođemo njom. ali su zato puni parkovi ili "kupska rivijera", na koju ja jednostavno nisam naviknuo pa i ne idem onuda...

ljutakopas
16.10.2009., 13:17
Karlovčani molim pomoć! Htjela bih na utakmicu Karlovac-Hajduk 24. 10., gdje u Ka mogu kupiti karte?

KLCCLK
16.10.2009., 16:23
obično od utorka ili srijede prije utakmice budu u kafiću na stadionu

Poluplave okice
16.10.2009., 16:26
Karlovčani molim pomoć! Htjela bih na utakmicu Karlovac-Hajduk 24. 10., gdje u Ka mogu kupiti karte?

na dan utakmice zna biti stand kod izlaza iz pothodnika na placu. do 13h su cure tamo, samo ne znam od koliko sati

edit: danas je u 19h ''vidi muziku'' izlozba u knjiznici na glazbenom odjelu
http://www.muzika.hr/clanak/23120/muzikahr-info/izlozba-fotografija-portala-muzikahr-u-gradskoj-knjiznici-ivan-goran-kovacic-karlovac.aspx

To@mek
16.10.2009., 22:03
Pada snijeg.:vidiga::cice:

ONeill
17.10.2009., 10:15
Ma gdje ? :o

mackiaaaa
17.10.2009., 15:07
e jel bio ko na sceni od kad se sda otvorila?kako je sad tamo, dal se isplati otic?

To@mek
17.10.2009., 20:07
Ma gdje ? :o

U Alpama.:lol::rofl::mig:

KLCCLK
17.10.2009., 20:22
e jel bio ko na sceni od kad se sda otvorila?kako je sad tamo, dal se isplati otic?

nije se Scena još otvorila. bio je samo jedan koncert i meni je bilo odlično, u biti Scena kao Scena, ništa novo nema, baš onaj nekadašnji osjećaj...

mackiaaaa
18.10.2009., 23:37
ma da jucer sam bas saznala da je to ubiti bio samo taj jedan koncert.

wigald
19.10.2009., 14:32
Paminho u formi...igraj, igraj, stisni, stisni!!! :D

http://sportske.jutarnji.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=14753

Darsey
22.10.2009., 10:47
Pozdrav!
Može li mala pomoć :moli: Ima li negdje u centru Karlovca kakva krojačka radnja gdje bih mogla odnijeti neke jakne na manje popravke?
Možda negdje na Korzu, u Radićevoj ili oko tržnice jer ostale dijelove Karlovca baš i ne poznam.
Hvala unaprijed.

KLCCLK
22.10.2009., 12:04
Moram priznati da se nikada nisam služio uslugama krojača, pa ne znam gdje je koji točno i kako radi, ali sudeći po popisu krojačkih radionica od dijelova koji te zanimaju imaš krojački obrt Justina u Banjavčićevoj ulici (kada uđeš u Radićevu iz smjera Korza to ti je prva okomita uličica), zatim krojačku radionicu Jelice Kralj u Šebetićevoj (ulica kod Korza, ona u kojoj je neboder, jedini na Korzu) i krojačko-trgovački obrt Santana na tržnici.

KLCCLK
22.10.2009., 12:42
a evo i malo događaja za To@meka :D

PETAK, 23.10.

Brucošijada Veleučilišta Karlovac (nisam uspio saznat gdje, valjda u SC-u :D)

Gradska knjižnica Ivan Goran Kovačić u 18 sati: "Čitajmo pod zvijezdama" (u Ilirskoj dvorani DANKO PLEVNIK, na Dječjem odjelu IGOR DEMETER - druženje traje do ponoći)

Naše malo kino u 20 sati: ENGLESKI KIRURG

Edison bar u 22 sata: koncert FULL MONTY

Papa's u 22 sata: svirka ŽIGOLO

SUBOTA, 24.10.

ŠSD Mladost u 18 sati: Rukomet, Prva liga: KARLOVAC - VARTEKS (Varaždin)

ŠSD Mladost u 20,15 sati: Odbojka, Prva liga: KARLOVAC - MURSA PAN (Osijek)

Čavlekov stadion u 20,30 sati: Nogomet, Prva liga: KARLOVAC - HAJDUK (Split)

Bundes bar u 22 sata: DJ KEANU + vodka party

NEDJELJA, 25.10.

Stadion "Četiri rijeke" u 13 sati: Finale prvenstva hrvatske u baseballu: OLIMPIJA (Karlovac) - VINDIJA (Varaždin)

UTORAK, 27.10.

Zorin dom u 20 sati: Satirično kazalište Kerempuh - VUCI I OVCE

Izložbe:
Galerija Vjekoslav Karas: akvareli Vesne Pavlaković
Likovni salon Ljudevit Šestić: izložba slika Blaženke Sokolović
Galerija Studentskog centra: crteži Roberta Budora
Galerija ZILIK: izložba Želimira Šiška
Centar NaGazi: fotografije Katarine Sertić
Gradski muzej: slike na koži Josipa Žunca (ne na njegovoj, već on slika na koži :D)

mackiaaaa
22.10.2009., 17:51
brucosijada je u aromasu, vidjela bas danas na faxu, al neda mi se bome tamo ic heheh, klinci sve oko mene onda, e da cula sam da se neki fajt kao sprema u klc u subotu.

KLCCLK
22.10.2009., 20:54
a čuj, uvijek je rizično kad negdje dolazi Hajduk, al mislim da neće bit niš posebno, bit će puno policije

McAucliffe
22.10.2009., 21:31
Policije nažalost,kronično nedostaje...

Vježbenici su prošli vikend otišli natrag na Akademiju,tako da ih je još manje...

Nitko se ne veseli ovom gostovanju...

To@mek
22.10.2009., 23:10
a evo i malo događaja za To@meka

E,to nam je falilo.Nesmiješ više biti buban.:top:

Darsey
23.10.2009., 06:43
Moram priznati da se nikada nisam služio uslugama krojača, pa ne znam gdje je koji točno i kako radi, ali sudeći po popisu krojačkih radionica od dijelova koji te zanimaju imaš krojački obrt Justina u Banjavčićevoj ulici (kada uđeš u Radićevu iz smjera Korza to ti je prva okomita uličica), zatim krojačku radionicu Jelice Kralj u Šebetićevoj (ulica kod Korza, ona u kojoj je neboder, jedini na Korzu) i krojačko-trgovački obrt Santana na tržnici.

Hvala puno! :Pivo:

indijanac
23.10.2009., 10:28
brucosijada je u aromasu, vidjela bas danas na faxu, al neda mi se bome tamo ic heheh, klinci sve oko mene onda, e da cula sam da se neki fajt kao sprema u klc u subotu.

ma kog briga za fajt,,, ajmo mi lijepo doć podržat naš Karlovac!
Gademz!

To@mek
23.10.2009., 13:24
Valjda neće sutra padat.:ne zna:

Poluplave okice
23.10.2009., 16:23
Valjda neće sutra padat.:ne zna:

http://www.meteo-info.hr/grad.php?aGrad=karlovac

a ako manje kise nego danas...mozda se ispada do navecer

To@mek
23.10.2009., 17:54
http://www.meteo-info.hr/grad.php?aGrad=karlovac

a ako manje kise nego danas...mozda se ispada do navecer

S obzirom da je za danas nacrtano 5 kapljica kiše a za sutra 2,nebi trebalo biti loše.:mig:

indijanac
23.10.2009., 20:31
S obzirom da je za danas nacrtano 5 kapljica kiše a za sutra 2,nebi trebalo biti loše.:mig:

Ak vas brine kiša kupite karte za istok :)
Ili kabanicu stavit,,, doduše moram priznat da sam protiv Intera pokisnuo ko gu....

To@mek
23.10.2009., 22:38
Ak vas brine kiša kupite karte za istok :)
Ili kabanicu stavit,,, doduše moram priznat da sam protiv Intera pokisnuo ko gu....

Ponest ćemo kišobran za četvero.:brukica:

McAucliffe
24.10.2009., 10:16
Ček,kakva je to priča da karta dođe 80kn?

Poluplave okice
24.10.2009., 10:32
Ček,kakva je to priča da karta dođe 80kn?

natkriveni dio je toliko...

wigald
24.10.2009., 15:10
Istok - 80 kuna. Valjda će bit 150 za Dinamo. :rolleyes:

Upravo se vratih iz ZG, policija na raskrižjima, dva murjaka na autobusnom, dva kod Croate...nitko normalan ne želi gužvu. Sad, prevladavaju li normalni, pogotovo u Torcidi, drugo je pitanje...

McAucliffe
24.10.2009., 19:29
Ja se isto malo prije vratih sa puta,naplatne prepune interventne,po gradu partoliraju vozila tražeći moguće probleme...

Policija za sada na visini zadatka...nadajmo se da će tako i ostati...

Što se tiče ovih 80kn,nikada mi novac nije bio problem dati na nešto što volim,ali 80kn je bogme previše...pa Dinamove europske utakmice su jeftinije...

wigald
25.10.2009., 01:16
Fenomenalna večer! Sad još samo da ostanu neporaženi u ŠI i Europo, here we come!

BTW, http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/24-10-2009/bv-u-srcu-mladezi

kaj je sljedeće? Slet na Čavleku?...ne bi bio prvi. :rolleyes:

Doduše i ovo je neki napredak od dizanja desnica i lomljenja stolica. Ima i za njih nade...

KLCCLK
25.10.2009., 07:50
A šta reć'? :) Bilo je prepredobro, sigurno 5000 gledatelja, a zadnjih 20 minuta cijeli stadion na nogama uz skandiranje "Karlovac, Karlovac"...

http://www.radio-mreznica.hr/multimedia/imagecache/tekst-fotografija/foto/ka-haj_02.JPG

http://www.radio-mreznica.hr/multimedia/imagecache/tekst-fotografija/foto/1ka-haj_009.JPG

A sportski vikend nam je i inače bio više nego odličan:

Rukometaši u vrlo važnoj utakmici, pred više od 1000 gledatelja dobili Varteksa 26:24

Odbojkaši dobili osječku Mursu 3:1 i dijele prvo mjesto na ljestvici

Bejzbolaši pobijedili u Varaždinu 2:0 i na korak su do naslova državnog prvaka

To@mek
26.10.2009., 11:38
Ovih dana je divno biti Karlovčan.:frajer:

mackiaaaa
26.10.2009., 17:24
jel zna iko dal je petak ili subotu u papasu halloween?

Poluplave okice
27.10.2009., 08:13
jel zna iko dal je petak ili subotu u papasu halloween?

u subotu je ja mislim. 31.10.

mackiaaaa
27.10.2009., 17:24
ma znam da inace pada na subotu ove god halloween ali cula sam da papas to organizira u petak, pa mi nije jasno zakaj na petak ak inace pada bas na subotu, a nebi zeljela doc jedina u subotu maskirana ko budala hihihih

McAucliffe
28.10.2009., 11:17
I ja sam čuo da je organizirano u ptak,na RM ili tako negdje...

Možda u subotu imaju kakav drugi party u planu,pa su ovo prebacili na petak...

mackiaaaa
28.10.2009., 13:00
ma ja si mislim da je stvar tu u novcima, jer u subotu i inace ima dosta ljudi. u papasu pa im nije potreban neki party, a dok u petak recimo i nema bas ljudi koliko i subotom, pa onda ajmo navuc ljude u petak sa nekom spikom tj halloween party

wigald
30.10.2009., 16:15
U novom Globusu reportaža o KA na sedam stranica pod apokaliptičnim naslovom "Umirući grad na četiri rijeke"...podsjetila me na sličnu iz Ferala negdje davne 1996.

Ne znam, meni je sve to površno gledanje, "sletiš" na dan u grad i razvališ naslovčinu. Ali da ima dosta istine unutra, ima.

KLCCLK
30.10.2009., 19:15
Meni je tekst totalno imbecilan i drago mi je što je ogromna većina ljudi koje poznajem (a nitko od njih nije sklon aktualnoj vlasti primjerice) rekla isto.

No, ništa novo za Globus - vole oni tako pljuckati, već kroz par brojeva razvaljuju Split kao zadnju pripizdinu.

A što se tiče Karlovca, on ima velikih stvarnih problema, kojih su se u tekstu jedva dotaknuli, a ono o čemu pričaju je teška glupost.
Samo neki detalji:

1) tekst otprilike ide - pljuju, pljuju, pljuju...pa onda imaju izjavu nekog tko živi u Karlovcu i ti gotovo bez iznimke pričaju kako im je ovdje lijepo i ugodno :D

2) izmisle priču o međunacionalnim problemima, pa im onda pravoslavni paroh kaže kako je situacija primjerna i kako mu je jako ugodno u Karlovcu :D

3) nikako jedina, ne ni glavna, ali svakako najočitija glupost i laž je priča o "mrtvom kulturnom životu". noćni život je posljednjih godinu-dvije doista opet postao šepav, ali kulturni...evo najboljeg primjera:

"kazalište nema ansambl i rijetko daje predstave" :rolleyes:

U studenom Zorin dom daje 24 programa, među njima su i takvi poput koncerta jednog Stefana Milenkovića (i to svira s Karlovačkim komornim orkestrom), ZKM ima premijeru u Karlovcu, gostuju Gavella, Teatar Exit, Daska...a "nepostojeći ansambl" nastavlja svoju turneju po Hrvatskoj i ima par predstava u Slavoniji.

Sve u svemu, glup, loš, lažan i zlonamjeran tekst.

A za stvarne kritike sam uvijek. Kada je u pitanju, recimo, gospodarstvo smo doista Atlantida :(

wigald
30.10.2009., 22:03
Baš me neki dan EPH-ovsko razbacivanje naslovima raspizdilo do te mjere da sam se registrirao na JL-webu i ostavio komentar (obično nemam cajta za tu vrstu aktivnosti ali kad već traže šamaranje...).

Kaj se teksta tiče...spomenuo sam jednu crnu repotažu iz Ferala 1996., meni ni tada nije bilo loše u Karlovcu, ali velikom broju ljudi (iz krepanih tvornica ponajviše, pa prognanicima itd, jest), ali tad sam reko O.K., možda pomogne.

Ali, danas....:rolleyes:...tip je očito bio to jedno jutro u gradu, naletio na dve frizerke u Papasu iz izjava kojih bi se dalo zaključiti da u KA prolaze samo cajke. Ono, svi ostali ostavite svaku nadu na naplatnim kućicama. Pa onda, pravoslavna crkva minirana '93 itd...

Aj da ja malo "ofrlje" ocijenim autora. Za autora KA je grad suludih katolika koji razapinju žene koje abortiraju, subotom idu na tekmu lokalnog kluba jer su glupi za sve osim nogometa, navečer batinaju srpske sugrađane, a nedjeljom plate misu za Branka Vukelića. S tim da moje karikiranje dotiče problem Globusova autora malo više nego njegov tekst opisuje KA.

Ali, velim, zagrebali su po površini nekih problema. Više od njih ne bih ni očekivao. Ovo s nedostatkom kina i dva-tri legitimna kluba je žalosno...Vuljanić je započeo priču o nekim stvarnim problemima, ali sve je to "ofrlje", globusovski, da ne kažem kuljiševski.
Najveći bed: ZG-ekipa će ovo pročitat, većina ne dalje od naslova, zastat na autobusnom sljedeći put kad budu išli na more i same old story, morning glory.
Mislim, nije meni problem predstavljati KA u pravom svjetlu i najvećem ignorantu, ali jedan ovakav članak proizvede deset novih predrasuda o "ZG-predgrađu"...hebem ti predgrađe 430 puta.
Sad but true, ljudi koji nisu bili u KA duže od pola sata puše ono kaj im se ovako servira.

P.S. raduje me ovaj tvoj popis Zorin domovih aktivnosti; gledajući prošlu sezonu - veliki napredak.

wigald
30.10.2009., 22:28
Mda, s obzirom da danas svatko može biti novinar da se i ja uključim.

Zagreb - tamna strana metropole

Pet puta tjedno sam u Zagrebu. Tim gradom vlada čovjek koji javne poslove izravnom pogodbom dodjeljuje kumovima i prijateljima. Parking je skuplji nego u Beču Na cesti me dnevno zaustavi barem pet prosjaka. Moj prijatelj Dalmatinac pretučen je u istočnom dijelu grada jer je vlastitoj djevojci rekao da je "lipa". U gradskom naselju Jarun svaki drugi kafić rastura cajke. Prije dvije godine dvojica mladića psovala su pravoslavne vjernike koji su izlazili iz crkve u samom središtu grada. Mojeg prijatelja Brazilca pljunuli su na središnjem trgu jer je tamnoput. Svećenik koji tvrdi da ima dar bilokacije i stigme napunio je svaku crkvu u kojoj se pojavio. Fakat, strašno.

wigald (e-p-hrach) :D :D :D

No, da se vratimo stvarnosti. Tko, ponavljam, tko i zašto je na mjesto pročelnika za euro-integracije u KA postavio
dečka koji prije desetak dana na 4R kaže da Karlovac treba postati prepoznatljiva turistička destinaNcija?
Pa, za Boga miloga, kaj je stranačka iskaznica fakat jedini uvjet za zapošljavanje?
Nadam se da će netko od odgovornih pročitati.
P.S. Zabranjujem SDP-u da ovo iskoristi za vijećničko pitanje.

KLCCLK
31.10.2009., 07:12
wigald - Feral je tada imao seriju tih tekstova, razvalili su valjda svaki grad i jesu također malo napuhavali, ali ti tekstovi su ipak bili puno profesionalniji i uglavnom su se bazirali na gospodarskoj propasti (što je bila istina i onda i, nažalost, sad još uvijek), privatizacijskoj pljački i eventualno ponekom živopisnom političaru.

što se Globusa tiče, nažalost su postali 24 sata u tjednom izdanju. sjećam se nedavno i priče o turističkom i kulturnom procvatu Zadra - valjda su toliko patili što moraju napisat pozitivni tekst da je oprema bila otprilike: "Istražujemo kako je rigidna desničarska zabit postala kulturni i turistički hit" :rolleyes:

uglavnom, ovaj tekst je prvenstveno odvratan baš zbog tog sranja o "suživotu" - Karlovac je po tom pitanju i više nego primjeran i napisali su čistu laž, koju im onda odmah demantira i pravoslavni pop.

noćni život jest mrtav. to je tim gore jer je posljednjih godina krenuo nagli uspon i onda se naglo sve zaustavilo - nadam se da će uskoro otvorit Scenu, ali je potreban još barem jedan pravi klub uz nju.

ali kulturni je već jako dugo vrlo solidan, a ponekad i vrlo dobar.

To@mek
02.11.2009., 15:29
Sunčano.:D

To@mek
02.11.2009., 19:57
Idem se malo sam sa sobom dopisivati jer u Karlovcu nigdje nikoga.:lol:

Dandelion_seed
03.11.2009., 07:37
Sve u svemu, glup, loš, lažan i zlonamjeran tekst.

I groteskan usudila bi se dodati. Mislim, ono s fetusima? wtf?? Kao prvo, postoje cijeli forumi na kojima pisu zene koje su izgubile trudnocu u ranoj fazi i mozda njima taj spomenik stvarno puno znaci. A oni se iz te price sprdaju. To je po meni uvredljivo i potpuno nepotrebno.

Nadalje, Romi su nacionalni, stovise regionalni problem s kojima se i puno razvijenije sredine od Karlovca i Hrvatske tesko nose, a u ovom se tekstu karikira.

etc etc. ono malo pametnoga i argumentiranoga se izgubilo u gomili bljuvotina(oprostite na izrazu).

samo mi nije jasna poanta. Valjda su imali visak prostora koji je trebalo popunit :ne zna:

KLCCLK
03.11.2009., 08:02
poanta je da to nije tekst o Karlovcu već naručeni tekst protiv Vukelića - zato se o stvarnim problemima malo piše, jer nema mjesta, nego je trebalo nagurat što više gluposti unutra.
mislim, daleko od toga da imalo simpatiziram Vukelića, al to ne znači da ima smisla lagat i pisat nebuloze.

a mogli su napisat tekst na tih 7 strana o gospodarskoj propasti Karlovca i imali bi itekako materijala

Dario378
03.11.2009., 10:43
Sunčano.:D

Sunčano, a?:rolleyes:

jimmy101
03.11.2009., 13:16
Pada snjezinaaaaa:D:D:cerek::cerek::cerek:
uvijek sretan kad pada snijeg:lol:

KLCCLK
03.11.2009., 14:37
ja isto, al jebeš to kad prije toga pada kišurina satima pa niš ne ostane :tuzni:

inače, odgovor na tekst u Globusu:

http://karlovackipogled.blog.hr

To@mek
03.11.2009., 17:46
Ma netreba ga do Božića.:moli:

Dario378
04.11.2009., 08:11
Nece biti snjega, u zgu sunce :mig:

KLCCLK
04.11.2009., 09:31
DOGAĐAJŠTINE:

ČETVRTAK, 5.11.

Zorin dom u 20 sati: Kazalište Gavella: BRANA

PETAK, 6.11.

Zorin dom u 11 sati, Kazalište Daska Sisak: NE, NE, MINE

Naše malo kino u 20 sati: PREKO GRANICE

Papa's bar u 21 sat: ŽANAMARI LALIĆ

Edison Buddha bar u 22 sata: FULL MONTY

SUBOTA, 7.11.

Mala scena u 21 sat: KOLODVOR, PINK STUDIO, HUMANOFON

ŠSD Mladost u 20,15: Odbojka, Prva liga: KARLOVAC - SISAK

To@mek
04.11.2009., 10:20
Jel to istina da hoće Pamića u Dinamu?:ne zna:

To@mek
04.11.2009., 10:22
Jel to istina da hoće Pamića u Dinamu?:ne zna:

Trenera Pamića.

KLCCLK
04.11.2009., 12:52
Dopuna događajima:

Večeras u 19:30 u Crkvi Presvetog Trojstva nastupa zbor iz Zagreba ''Mater Libertatis'' u povodu 300. obljetnice franjevaca, nastupaju i učenici glazbene škole, zajedno s profesorima, bit će lijep koncert...

A što se tiče Pamića ne znam kaj da kažem - demantiraju i on i Dinamo, al to nikad niš ne znači. Do polusezone mislim da neće sigurno otić, taman i da nešto dogovaraju, a preko zime...vidjet ćemo. Jebiga, Dinamo se ne odbija.

ONeill
04.11.2009., 16:43
Da li je mozda vec pocela prodaja karata za Karlovac-Dinamo, 21.11.2009. ?
Ima jos koja lokacija za kupovinu karte osim kafica kod stadiona ?

wigald
04.11.2009., 18:11
Ako odleti Jurčić, jedna od opcija je očito Paminho...

Franjevci slave 800 godina reda, možda si mislio na 350 godina u Karlovcu a i to je već prošlo...šteta kaj ne stignem na taj koncert.

Poluplave okice
04.11.2009., 18:57

na dan utakmice cure znaju prodavati kod pothodnika na trznici ili kauflanda.
a ne znam, mozda i turisticka zajednica prodaje karte...

To@mek
04.11.2009., 22:10
Dopuna događajima:

Večeras u 19:30 u Crkvi Presvetog Trojstva nastupa zbor iz Zagreba ''Mater Libertatis'' u povodu 300. obljetnice franjevaca, nastupaju i učenici glazbene škole, zajedno s profesorima, bit će lijep koncert...

A što se tiče Pamića ne znam kaj da kažem - demantiraju i on i Dinamo, al to nikad niš ne znači. Do polusezone mislim da neće sigurno otić, taman i da nešto dogovaraju, a preko zime...vidjet ćemo. Jebiga, Dinamo se ne odbija.

Istina,ali ako i dođe do toga neka ne zbriše kao Sanader.:lol:

To@mek
04.11.2009., 22:20

Vidiš,to je žalosno.Nekada je grad bio obljepljen plakatima na kojima si mogao sve saznati,od toga tko s kim igra,kada,gdje i koliko koštaju ulaznice.A ako nisi htio platit kartu već si skakao preko ograde,mogao si s pendrekom dobiti po grbači.Naravno,sve je to bilo dok je stadion bio na mjestu sadašnje ulice I. Meštrovića.:mudri:

ONeill
05.11.2009., 14:13
Zvao sam "Korner", nema jos ulaznica.

To@mek
05.11.2009., 19:21
Nešto baš i neide Dinamu večeras,možda zato šta publika prejako navija.:rolleyes:

Poluplave okice
05.11.2009., 19:33
Nešto baš i neide Dinamu večeras,možda zato šta publika prejako navija.:rolleyes:

:lol::lol:

btw svirka je danas u KiK-u a u subotu je belfast food u mulju..

KLCCLK
05.11.2009., 23:06
Naravno,sve je to bilo dok je stadion bio na mjestu sadašnje ulice I. Meštrovića.:mudri:

veliš, tad si vodio i unuke na tekmu svake subote :lol:

To@mek
06.11.2009., 16:35
veliš, tad si vodio i unuke na tekmu svake subote :lol:

A ne,u to doba sam bio klinac i išao sam gledati Pača (Marčetića)i ostale kako odlično igraju nogomet.Sjećam se kada je pokojni Simo Macut slomio rebra jednom Šibenskom igraću (koji je završio u bolnici) jer je to bila važna utakmica za ulazak u prvu ligu,no ipak nisu ušli.Tada smo masovno preskakivali betonsku ogradu i još brže bili vračeni od bivših milicajaca preko ograde natrag.Nisi mogao nekažnjeno raditi pizdarije ko danas.
Pazi šta pričaš (o unucima),reći ću Dominiku da te malo pridavi.:lol::mig:

Red_beast
07.11.2009., 14:49
jeli može netko reći u kojoj se ulici nalazi hrvatski dom u karlovcu.po mogućnosti ako zna točnu adresu.treba mi hitno ta informacija.nemogu naći na net

hvala!

muzikalno prase
07.11.2009., 15:29
Hrvatski se dom nalazi u Kurelcevoj ulici.

(Pored Ekonomske skole, mozda to lakse nades na karti.)

To@mek
07.11.2009., 15:57
jeli može netko reći u kojoj se ulici nalazi hrvatski dom u karlovcu.po mogućnosti ako zna točnu adresu.treba mi hitno ta informacija.nemogu naći na net

hvala!

Nalazi se u ulici Frana Kurelca,u neposrednoj blizini Ekonomske škole i hotela Korana-Srakovčić.

Moram priznati da sam sve živo pregledao na netu i da ima puno materijala o Hrvatskom domu ali nigdje adrese?!:top:

To@mek
07.11.2009., 20:48
Maaaaaaaaaaaaaaaaaagggggggggggglllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllaaaaa aaaaaaaaaaa.:eek:

valiana1969
09.11.2009., 12:21
Ubija me dosada ovih karlovačkih ulica....Evo io jedne novopečene karlovčanke uf lubav čini čuda ali kud baš zaglavig u Karlovac... kažu sudbina.Ali eto inače sam zagrepćanka to je isto fuj grad pa sam živjela 5god u Rijeci e to je bio život e sad sam u Karlovcu doživotno pa sad vas pitam šta da radim kada odu prijatelji moji... osječam se kao pale sam na svijetu...sam muž posao kuća nemaš kam otić pa vas molim za savjet volim prirodu pa me zanima ima li u Karlovcu osim rijeka neka izletišta nekaj ....hvala

KLCCLK
09.11.2009., 18:54
prije svega, dobrodošla nam ;) koliko god volio ovaj grad, shvaćam da je za nekog mladog iz Zagreba malo preveliki skok otić u maleni gradić poput Karlovca, ali nemoj nam bit tak negativna, ima Karlovac svojih super strana, daj mu šansu ;)

recimo, ako već živiš u Karlovcu zbilja ne kužim kako možeš pitat za prirodu :D
jel te pušta muž van? :D ono, imaš samo osam tisuća parkova, vjerojatno više nego u svim rvackim gradovima skupa ;)
skužio bi da ti je navečer dosadno jer, nažalost, trenutno zbilja je (al moglo bi se uskoro izmijeniti, nadamo se), ali za šetat zbilja imaš svega i svačega...
no, dobro, kad si nam tak nova:

U samom gradu imaš nebrojene parkove, što malo isturenije kao oni u samom središtu, što malo zapuštenije, ali i skrovitije poput Crne promenade i područja oko Šumarske škole...rijeke si valjda primjetila, okej, kupska rivijera nije baš nešto prekrasna, ali uz Koranu si možeš naći svašta...
Praktično isto u samom gradu imaš i šumu Kozjaču, postoje i označene poučne staze, u svakom slučaju dosta prilike za lijepe šetnje.
Ako još nisi, posjeti i Stari grad Dubovac, ugodna šetnja, lijepa panorama s vrha, a unutar gradine imaš i mali muzej s poviješću gradine, iako to još nije na razini na kojoj bi trebalo biti...

Ako voziš bicikl, u gradu i okolici imaš i cikloturističke staze, više o tome možeš pronaći ovdje: http://cikloturizam.tzkz.hr/

U okolici prije svega preporučam Petrovu goru...

A sad da ja ne duljim, slobodno kaži što te konkretnije zanima da ti možemo konkretnije i pomoći ;) Imaš turističke agencije, planinarska društva, itd. koja organiziraju razne izlete (recimo, PD Dubovac 14.11. vodi na Okrugljak i Orlove stijene, 21.11. ide se na Kalnik, itd...), imaš rafting i canoeing, ima svačega...

To@mek
09.11.2009., 22:03
Ti Bokca!ni sam nisam znal da imamo to sve.:confused::mig:

kilkenny
10.11.2009., 20:26
A ima Karlovac i pretpremijere...
http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/10-11-2009/pretpremijera-trappeda-u-karlovcu

KLCCLK
11.11.2009., 09:20
I to dvije ovaj mjesec :mig:

14.11. u Promenada klubu u 19 sati: TRAPPED

22.11. u Zorin domu u 20 sati: premijera ZKM-a "Excuse me, do you know where Marija Jurić Zagorka street is"

odličan je program kazališta ovaj mjesec pa evo i ostatka...

12.11. u 9, 11 i 13 sati: Gradsko kazalište Požega: DR. DOLITTLE

16.11. u 17 i 20 sati: Teatar Exit: SHAKESPEARE NA EXITU

19.11. u 20 sati: koncert STEFAN MILENKOVICH

25.11. u 20 sati: Gradsko kazalište Joza Ivakić Vinkovci: IZ KABULA S LJUBAVLJU

26.11. u 9, 10.30 i 12 sati: Kazalište Smješko: NAŠE TIJELO

27.11. u 20 sati: koncert grupe THE CADILLAC (stari rock'n'roll)

wigald
12.11.2009., 13:24
http://www.radio-mreznica.hr/vijesti/12-11-2009/karlovac-dinamo-izravno-na-tv-u

#uckin' finally...

KLCCLK
12.11.2009., 13:46
da, ali meni je sad baš krivo :D
jer od sljedećeg kola su sve utakmice popodne, osim ove koja se prenosi i sad ću opet morat smrzavat se u pol 9, a mogao sam fino u pola 4 uživat u zubatom suncu :(

wigald
12.11.2009., 13:58
Mala je to cijena za promociju kluba i grada. :D

Al, fakat je hladno navečer pokraj rijeke, brrrrrrr.

KLCCLK
13.11.2009., 17:15
Malo događaja....

***VIKEND***

PETAK, 13.11.

19,30 u ŠSD Mladost: Rukomet, Prva liga: KARLOVAC - DUBRAVA

20,00 Naše malo kino: Filmovi s 14. revije mladeži

22,00 Edison Buddha Bar: rock koncert PROBLEM CHILD

SUBOTA, 14.11.

16,00 ŠSD Mladost: Rukomet žene: DUBOVAC - SAMOBOR

18,00 ŠSD Mladost: Košarka: ŠANAC - FORTUNA (Zaprešić)

19,00 Promenada klub: predpremijera plesne predstave TRAPPED

22,00 Edison Buddha Bar: DJ TIM PATRICK (Toronto, Kanada)

***IZBOR DO KRAJA MJESECA***

PONEDJELJAK, 16.11.

17,00 i 20,00, Zorin dom: Teatar Exit: SHAKESPEARE NA EXITU

ČETVRTAK, 19.11.

20,00 Zorin dom: koncert STEFAN MILENKOVICH

NEDJELJA, 22.11.

20,15 Čavlekov stadion: KARLOVAC - DINAMO

SRIJEDA, 25.11.

20,00 Zorin dom: predstava IZ KABULA S LJUBAVLJU

PETAK, 27.11.

20,00 Zorin dom: koncert grupe THE CADILLAC (stari rock'n'roll)

SUBOTA, 28.11.

15,30 Čavlekov stadion: KARLOVAC - MEĐIMURJE

NEDJELJA, 29.11.

19,30 koncert BORIS NOVKOVIĆ i KLAPA INTRADE

***PROSINAC***

6.12. TONI CETINSKI

26.12. PARNI VALJAK

To@mek
16.11.2009., 20:44
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

To@mek
17.11.2009., 20:39
Šta mislite,hoće li "onih 3,5 metra" do Splitske ulice biti gotovo ove godine.Hoće li ove godine biti gotov novi željeznički peron,hoće li...
E neće,nisu ove godine stranački izbori.Predsjednički izbori se ne računaju jer predsjednik može biti svatko a ovlasti su mu manje od predsjednika kućnog savjeta.:confused:

KLCCLK
17.11.2009., 22:01
Splitska teško do proljeća, ipak je puno tri metra :lol:

Željeznički možda i otvore, mislim da sam negdje čuo da je zapravo gotovo samo se čeka novi vozni red pa će tad bit službeno otvaranje, a zaboravio sam kad HŽ donosi novi...valjda na kraju godine.

To@mek
17.11.2009., 22:12
Splitska teško do proljeća, ipak je puno tri metra :lol:

Željeznički možda i otvore, mislim da sam negdje čuo da je zapravo gotovo samo se čeka novi vozni red pa će tad bit službeno otvaranje, a zaboravio sam kad HŽ donosi novi...valjda na kraju godine.

Moram negdje potražit pionirsku kapu,pa kad bude otvorenje možda dođe i drug Tito.:lol::mig:

KLCCLK
19.11.2009., 09:04
Događaji za vikend:

ČETVRTAK, 19.11.

ŠSD MLADOST U 17,30: Odbojka, četvrtfinale kupa: Karlovac - Mursa (Osijek)
DOM ZRINSKI U 20,00: koncert Stefana Milenkovicha (pratnja: Karlovački komorni orkestar)
CENTAR ZA MLADE GRABRIK U 20,00: projekcija dokumentarca Stupidity
DRMEŠ U 21,00: svirka BLACK&WHITE

PETAK, 20.11.

NAŠE MALO KINO U 20,00: projekcija Summerhill
KAZALIŠNA KAVANA U 21,00: svirka Full Monty
PAPA'S BAR u 21,00: funky svirka Sugar Brown
EDISON BUDDHA BAR U 22,00: svirka Flash back
CRNI MAČAK (tijekom večeri): Palačinka party za izjelice :)

(*poseban poziv* U 19 sati u Galeriji Vjekoslav Karas prodajna izložba slika karlovačkih umjetnika s koje prihod ide Jakovu Rubidu, našem malom sugrađaninu oboljelom od leukemije)

SUBOTA, 21.11.

ŠSD MLADOST U 20,00: Odbojka, 1. liga: Karlovac - Varaždin
EDISON BUDDHA BAR U 22,00: Ladies night sa striperima (valjda mogu i dečki uć ako ih to pali :D)

NEDJELJA, 22.11.

ZORIN DOM U 20,00: pretpremijera predstave "Excuse me, do you know where Marija Jurić Zagorka street is?"
ČAVLEK U 20,15: Karlovac - Dinamo (Zagreb)

To@mek
19.11.2009., 12:59
E,kad bi Karlovac prasnul Dinamo to bi bio veći događaj od spuštanja na Mjesec.:kava:

Poluplave okice
19.11.2009., 13:12
da nadodam popisu dogadjaja i rock vecer u coloseumu u petak 20.11.
a sto se tice muskog striptiza u edisonu :D samo za cure od 23 do 1, decki mogu doci kasnije :D

wigald
19.11.2009., 16:32
Kaj je sljedeće u Edisonu? Hrvanje u blatu...:D :rolleyes:

KLCCLK
19.11.2009., 17:54
ak je žensko hrvanje, zakaj ne? :D

To@mek
19.11.2009., 18:09
može žensko hrvanje ali da se ja hrvam s njima...:cice::cice::cice::klap:

Poluplave okice
20.11.2009., 09:41
otkazana rock vecer u coloseumu....

wigald
20.11.2009., 12:45
Ne, otpada hrvanje (žensko), čujem da su u igri književne večeri s Danijelom Trupkovićem.

http://www.jutarnji.hr/mladi-hdz-ovac-trupkovic--poznat-do-divljanju--upravljat-ce-gradskom-knjiznicom/360530/

Večer prva: Jesen u mom gradu.
Večer druga: I tebe sam sit pub-e!
Večer treća: Ajmo, ajmo ustaše!

McAucliffe
20.11.2009., 17:52
E,ako je taj čitao i zadanu lektiru,onda svaka čast...

wigald
20.11.2009., 19:08
Pročitao je on zna se koju zadanu lektiru. Očito je ta "lektira" jedino mjerilo.
Ko nekad povijest NOB-a na Kordunu.
Sjećam se kad smo imali 15 godina pa nas postavilo klince selit ex-armijsku knjižnicu iz doma Zrinski u povijesni Arhiv. Prenijeli
smo nekih 100 povijesti NOB-a na Kordunu. Nije bilo jedne klasične knjige, ali jedne. Samo kako se puni VBR, kako
se prazni haubica itd...

KLCCLK
21.11.2009., 08:22
ovo je u biti dvostruki problem.
osim ovog očitog koji spominjete, mislim da je gotovo jednak problem taj Upravni odbor općenito. znam otprilike kako to izgleda i ti ljudi dobijaju tisuću kuna za apsolutno ništa. taman da u njemu sjede najnačitaniji ljudi u gradu, opet čista bezvezarija.

Poluplave okice
22.11.2009., 09:12
ajooj koja vecer u edisonu :eek: :lol::lol::lol:

To@mek
22.11.2009., 21:52
ajooj koja vecer u edisonu :eek: :lol::lol::lol:

Koja?:rolleyes:

Poluplave okice
23.11.2009., 06:27
Koja?:rolleyes:

pa smijesna, to sa striperom.. lik je cisti stereotip stripera, crn, visok, napucan previse, sav izbrijan...bila je dobra zajebancija, malo za promjenu da nije ista subota kao i ostale..

englez
23.11.2009., 06:37
sljedeći vikend je valjda na redu striperica . . . crna, visoka, previše napucana, sva izbrijana :raspa: :hekla: :cheer: :cice:

To@mek
23.11.2009., 18:29
pa smijesna, to sa striperom.. lik je cisti stereotip stripera, crn, visok, napucan previse, sav izbrijan...bila je dobra zajebancija, malo za promjenu da nije ista subota kao i ostale..

Bila bi zajebancija da se ja skidam.:lol::lol::lol::lol:

englez
26.11.2009., 06:22
U Karlovcu su ljudi očito jaaako zaposleni . . . :amen:

Poluplave okice
26.11.2009., 07:57
meni je faks blokiran pa chillam malo doma, nema vlaka svaki dan za promjenu :D

KLCCLK
27.11.2009., 15:49
Događarenje i događarsko prigovaranje:

***VIKEND INFO***

PETAK, 27.11.

Naše malo kino u 20 sati: Plati i ženi

Zorin dom u 20 sati: Rock'n'roll večer - Walter Neugebauer, Cadillac band...

Edison Buddha bar: Rođendanski party, DJ Myro

SUBOTA, 28.11.

Čavlek u 15,30: 1. HNL Karlovac - Međimurje

ŠSD Mladost u 18 sati: Rukomet, Premijer liga: Karlovačka banka - Bjelovar

ŠSD Mladost u 20,15: Odbojka, 1.A liga: Karlovac - Rijeka

Edison Buddha bar: DJ Lucas

NEDJELJA, 29.11.

19,30: Boris Novković i klapa Intrade

ŠSD Mladost u 20 sati: Odbojka (žene): Karlovac - Kaštel

mickey
28.11.2009., 10:42
ne bi li veceras trebao u River Pubu biti nenormalni balasevic?? ili ja to nesh krivo chuo?? :confused:

Poluplave okice
28.11.2009., 12:14
ne bi li veceras trebao u River Pubu biti nenormalni balasevic?? ili ja to nesh krivo chuo?? :confused:

dobro si cuo

KLCCLK
28.11.2009., 13:25
hm da, znao sam da sam nešto zaboravio :)

mickey
28.11.2009., 13:29
hm da, znao sam da sam nešto zaboravio :)

nemash na chemu :cerek:

gogaaaaa
28.11.2009., 14:27
hej, zna li netko gdje u gradu je koncert borisa i klape intrade???

KLCCLK
28.11.2009., 21:19
na starom placu

englez
29.11.2009., 17:53
jeeeee, više ljudi na rukometu nego na nogometu :cheer:

KLCCLK
29.11.2009., 22:51
haha, ja bih rekao da je bilo podjednako :D
za nogomet su premalo napisali u SN, jer je na početku bilo nešto manje, a poslije se malo nakupilo, rekao bih oko 700-800, a tako je bilo i na rukometu, a to su vjerojatno (nisam vidio) napisali više, jer u SN uvijek s rukometom pretjeruju...

a za nogomet je uprava zeznula po meni ovaj put - nakon Dinama i Hajduka dolazi Međimurje kao daleko najneatraktivniji protivnik, cijeli dan pada kiša, a karta za jedinu natkrivenu tribinu 60 kuna...:o

To@mek
01.12.2009., 10:11
Ima li pilota u avionu?:ne zna:

bloodrinslayer
01.12.2009., 17:36
pa baš i ne:kava:

McAucliffe
01.12.2009., 17:39
Bio sam zadnjih par dana u Zg-u poslovno,posvuda se osjeti božični duh,sve okićeno...kod nas ništa...:-(

wigald
01.12.2009., 18:05
Kako ne, okitili su županijsku zgradu u Vranizanyjevoj. :D

englez
01.12.2009., 18:15
Rekao bih da se, uime njegovog veličanstva Profita, malo pretjeruje sa početkom ukrašavanja. Neki dan sam pročitao da su ove godine u SADu ukrase počeli prodavati krajem ljeta . . . što je previše . . .

McAucliffe
01.12.2009., 20:01
Rekao bih da se, uime njegovog veličanstva Profita, malo pretjeruje sa početkom ukrašavanja. Neki dan sam pročitao da su ove godine u SADu ukrase počeli prodavati krajem ljeta . . . što je previše . . .

Slažem se...i ZG mi je malo prekićen...trg je za sada ukusno i skoro pa minimalistički ukrašen...Jurišićeva je pretjerana...

Alu u Klc-u baš ništa...jedino ovo što wigald kaže...

wigald
01.12.2009., 21:38
Trebalo bi se ukusno ukrasit tijekom adventa...počeo prije dva dana.

To@mek
01.12.2009., 21:48
pa baš i ne:kava:

Pozdrav novim snagama iz Draganića.:w:w

To@mek
01.12.2009., 21:51
Trebalo bi se ukusno ukrasit tijekom adventa...počeo prije dva dana.

Počeli su ali to je tako jadno i siromašno,nemaštovito...:flop:

KLCCLK
02.12.2009., 07:35
pa ne znam zašto kasne, ali što se tiče izgleda zadnjih godina mi je kićenje bilo taman kako treba, nisu se razbacivali, nije bilo kiča, fino bi ukrasili i skroz mi je bilo okej. vjerojatno će ove godine biti isto, jer nisu bacili ukrase :D

evo Tomek dovršili su ti Splitsku :D

To@mek
02.12.2009., 08:48
pa ne znam zašto kasne, ali što se tiče izgleda zadnjih godina mi je kićenje bilo taman kako treba, nisu se razbacivali, nije bilo kiča, fino bi ukrasili i skroz mi je bilo okej. vjerojatno će ove godine biti isto, jer nisu bacili ukrase :D

evo Tomek dovršili su ti Splitsku :D

Vredi ih špotat.Još da doživimo kraj stoljeća pa da vidimo kompletan završetak brze ceste...:lol::rofl:

wigald
02.12.2009., 12:36
Počeli su ali to je tako jadno i siromašno,nemaštovito...:flop:

Velim, advent je počeo. A grad po običaju kasni.

To@mek
02.12.2009., 19:15
Velim, advent je počeo. A grad po običaju kasni.

Zapetljale su im se žice.:cerek:

McAucliffe
02.12.2009., 19:23
Ajde,ajde...šećem predvečer sa ženom i vide se pomaci u kićenju grada...i još božićne pjesme na radiu u automobilu...odmah se čovjek nekako veselije osjeća...

Božić je sve bliže...još da mi i snijeg u zraku zamiriši...

englez
03.12.2009., 08:27
Ma sve je u redu što se tiče kićenja grada, jedino mislim da s vremenom isti ukrasi postanu pomalo dosadni pa ne bi bilo loše svake godine dodati nešto novo, neku sitnicu koju bi svi primijetili, a ne bi za nju trebalo puno novca :kava:
. . . možda bi se na frekventnim mjestima trebalo postavit zgodne, mlade Bake Mraz ili Božičnjakice :raspa: :cice:

McAucliffe
03.12.2009., 10:21
To za vas mlađe...

Najbolji je bio Karlo,koji se svake godin uredno skrivao u okićene borove i plašio ljude izlijećući iz njih...ali,ne viđam ga više...iako baš i nemam vremena za šetnje...

Meni osobno je najgluplje kako se borovi nikada ne kite do dna,nego samo do visine sa koje čovjek ništa ne može uzeti..gledano naravno od vrha bora...to nigdje nisam vidio...

Tužno mi je to malo...

Poluplave okice
03.12.2009., 12:49
ima kaj u ka ovaj vikend? svirka? dj? osim tonya

amentalsymphony
03.12.2009., 13:01
i mene zanima

tko je u drmeshu veceras?

To@mek
03.12.2009., 13:06
Ajde,ajde...šećem predvečer sa ženom i vide se pomaci u kićenju grada...i još božićne pjesme na radiu u automobilu...odmah se čovjek nekako veselije osjeća...

Božić je sve bliže...još da mi i snijeg u zraku zamiriši...

Mnogi će biti sretni ako im orahnjača zamiriši!:mig:

KLCCLK
03.12.2009., 14:51
evo, evo, šta ste nestrpljivi :)

ČETVRTAK, 3. 12.

Dom OSRH Zrinski u 19,30 sati: koncert klape Furešti (gost: karlovačka skupina Vuge)

Klub D u 21 sat: svirka Trio Black & White

PETAK, 4. 12.

Zorin dom u 19,30: humanitarni koncert Amadeus Trio Zagreb (Leonid Sorokov, violina. Ruben Dalibaltayan, klavir. Krešimir Lazar, violončelo...)

Naše malo kino u 20 sati: Trešeta

Dom OSRH Zrinski u 20 sati: Večer selskih gucov

Papa's bar u 21 sat: svirka Žigolo

SUBOTA, 5. 12.

Dolazak Svetog Nikole kod Karlovčanke

17 sati: prolazak zapregom kroz grad (Korzo - Banija - Korzo)
17 sati kod Karlovčanke: Dječji zbor Zorice
17,45: predstava MAK Teatra: Snježna staza"

NEDJELJA, 6. 12.

ŠSD Mladost u 20 sati: koncert Toni Cetinski

***NEKE PROSINAČKE NAJAVE***

11. 12. Dubioza kolektiv

12. 12. Promocija spota i party D.R.C., Saba, Kiddara, Simba

12. 12. Rukomet, Premijer liga: Karlovac - Metković

13. 12. Lana Jurčević

15. 12. Gavella: Kvetch

18. 12. malonogometna revija Karlovac - Dinamo

19. 12. svirka The Bulldogs u Teniskom

26. 12. Parni valjak

29. 12. Svečani Božićno-novogodišnji koncert

31. 12. Doček Nove godine

Poluplave okice
03.12.2009., 14:55
evo, evo, šta ste nestrpljivi :)

kad si nas razmazio, uvijek stavljas najave :D :D

a tko nam svira na korzu za docek?

englez
03.12.2009., 15:08
kad si nas razmazio, uvijek stavljas najave :D :D

a tko nam svira na korzu za docek?

Do ponoći Beyonce, a poslije Arsen Dedić :lol:

englez
03.12.2009., 15:17
To za vas mlađe...

Najbolji je bio Karlo,koji se svake godin uredno skrivao u okićene borove i plašio ljude izlijećući iz njih...ali,ne viđam ga više...iako baš i nemam vremena za šetnje...

Meni osobno je najgluplje kako se borovi nikada ne kite do dna,nego samo do visine sa koje čovjek ništa ne može uzeti..gledano naravno od vrha bora...to nigdje nisam vidio...

Tužno mi je to malo...

Karlo je danas ujutro viđen u Radićevoj (to je ona ulica koje više nema :Pop:).
Što se borova i ljudske zločestoće tiče . . . tužna istina.

KLCCLK
03.12.2009., 16:40
za Novu godinu smo među onima (Osijek recimo) koji su se odlučili za recesijski paket :D
iskreno, mislim da je to skroz u redu, vani tamburaju neki lokalni tamburaši i dođe 50.000 ljudi, u Hrvatskoj bi svi super zvijezde :)
tako da sviraju lokalni bendovi, a navodno će biti svega, od tamburaša, preko zabavnjaka, do rocka

McAucliffe
03.12.2009., 17:22
Mnogi će biti sretni ako im orahnjača zamiriši!:mig:

Slažem se...iako,ovo se može dvojako shvatiti...

C71
03.12.2009., 18:00
.

u zadnje vrijeme ga često viđam kod testilke (kak se sad to zove?) ispred ulaza u merkator, sjedi na klupi s pivom u ruci i kao obično galami. :cerek:

Poluplave okice
03.12.2009., 19:20
ja sam dobila ovo na mail... meni se svidja..

Obavještavam Vas da će zbor Chorus Carolostadien u subotu 05.12.2009.g. u 16.30 sati ispred Pappas bara izvoditi božićne pjesme zajedno sa svojim gostima, zborom Slavulj iz Petrinje. Na taj način pokušat ćemo barem malo Karlovcu donijeti "štih" europskih metropola gdje je taj način obilježavanja Božića uobičajen. Stoga dođite i povedite obitelj i prijatelje. Uz to molim Vas da ovaj mail proslijedite na što više adresa kako bi obavijestili što više ljudi. Takvi koncerti održat će se još 12.12. i 19.12. na istom mjestu sa različitim gostima pa dođite, uživajte i pokažite da Karlovčani znaju uživati u glazbi i žele što više takvih događanja u gradu

To@mek
03.12.2009., 20:11
Slažem se...iako,ovo se može dvojako shvatiti...

To mi je i bila namjera.:top::D

Dario378
04.12.2009., 11:10
ihaaa!:usama:
Šta ima novog u Klc-u?
:w

englez
04.12.2009., 11:10
ja sam dobila ovo na mail... meni se svidja..

Odlična stvar, nadajmo se da će se Karlovčani okupiti u lijepom broju :top:

mickey
04.12.2009., 13:29
Do ponoći Beyonce, a poslije Arsen Dedić :lol:

bijons to je ona pevaljka s belajskih poljica? :lol:

mah TBF je 26.12. u mulju... bash se nadam ugodnoj klupskoj atmosferi i svirci...
tak da novu najbolje novu.... kao i zadnjih par doma... sa svojima.

McAucliffe
08.12.2009., 12:00
Čudi me kako nema niti jednoga posta na temu Tonia...kao je bilo super,fenomenalno itd...:D

KLCCLK
08.12.2009., 12:28
pa zapravo je i bilo :D mada ga ja baš ne slušam, ali bilo je krcato, atmosfera odlična, čovjek profesionalno radi to što radi, a nije cajkaroš, tako da...neka mu :)

Poluplave okice
08.12.2009., 12:44
pa zapravo je i bilo :D mada ga ja baš ne slušam, ali bilo je krcato, atmosfera odlična, čovjek profesionalno radi to što radi, a nije cajkaroš, tako da...neka mu :)

da defintivno, tony je bio odlican, zabavljac, super glas, dugo je trajao konc, ni ja ga ne slusam aktivno, al zacudila sam se kak sam znala dosta toga pjevat...

McAucliffe
08.12.2009., 12:50
Eto,morao sam ja pitati...:D

KLCCLK
10.12.2009., 19:38
Evo vam malo događaja do kraja godine, kad se malo razbrbljate bit ću opširniji sad se jebite :p :D

11. 12. Dubioza kolektiv u Hrvatskom

11. 12. Joe2Shine u Edison Buddha baru

12. 12. Promocija spota i party D.R.C., Saba, Kiddara, Simba u Edison Buddha baru

12. 12. Adventski koncert Chorusa Carolostadien i gostiju u Zo...rin domu

13. 12. Lana Jurčević

14. 12. koncert "Karlovčanima s ljubavlju" u Zorin domu

15. 12. Galeb Jonathan Livingston u Zorin domu

15. 12. Gavella: Kvetch u Zorin domu

16. 12. Heidi u Zorin domu

16. i 17. 12. Baletni studio: Ogledni sat u Zorin domu

18. 12. Salsa Party u Papa's baru

18. 12. Ibrica Jusić u Galeriji Vjekoslav Karas

19. 12. Motus i Carl Hunter na Maloj Sceni

23. 12. koncert duhovne glazbe Votum u Zorin domu

26. 12. Parni valjak u ŠSD Mladost

29. 12. Svečani Božićno-novogodišnji koncert u Zorin domu

31. 12. Doček Nove godine (Jacques Houdek i domaće snage)

ajd evo vam za sutra opširnije, al to je to :mig:

PETAK, 11. 12.

ZABAVA

Edison bar u 22 sata: Joe2Shine

Hrvatski dom u 23 sata: Dubioza Kolektiv (predgrupa: Humanofon)

REKREACIJA, SPORT

19 sati: Otvaranje klizališta kod Sokolskog doma

ŠSD Mladost u 17,30: košarka Šanac - Gorica

Dom OS RH Zrinski u 19 sati: Svečana akademija i izložba uz 90 godina NK Karlov...ca

KULTURA

Zorin dom u 10 sati: Kazalište Žar Ptica: Dnevnik Pauline P.

Naše malo kino u 20 sati: Pravo čudo (r: Lukas Nola)

IZLOŽBE

Galerija Vjekoslav Karas: "Kameni cvjetovi" Stipe Golca

Galerija ZILIK: izložba Željka Lolića

Studentski centar: slike i fotografije Marije Škrtić

yuma
10.12.2009., 19:59
Dubioza Kolektiv! :top:
Idemooooo!!!:trio::lux:

jokka
11.12.2009., 16:32
Evo vam malo događaja do kraja godine, kad se malo razbrbljate bit ću opširniji sad se jebite :p :D

11. 12. Dubioza kolektiv u Hrvatskom

11. 12. Joe2Shine u Edison Buddha baru

12. 12. Promocija spota i party D.R.C., Saba, Kiddara, Simba u Edison Buddha baru

12. 12. Adventski koncert Chorusa Carolostadien i gostiju u Zo...rin domu

13. 12. Lana Jurčević

14. 12. koncert "Karlovčanima s ljubavlju" u Zorin domu

15. 12. Galeb Jonathan Livingston u Zorin domu

15. 12. Gavella: Kvetch u Zorin domu

16. 12. Heidi u Zorin domu

16. i 17. 12. Baletni studio: Ogledni sat u Zorin domu

18. 12. Salsa Party u Papa's baru

18. 12. Ibrica Jusić u Galeriji Vjekoslav Karas

19. 12. Motus i Carl Hunter na Maloj Sceni

23. 12. koncert duhovne glazbe Votum u Zorin domu

26. 12. Parni valjak u ŠSD Mladost

29. 12. Svečani Božićno-novogodišnji koncert u Zorin domu

31. 12. Doček Nove godine (Jacques Houdek i domaće snage)

ajd evo vam za sutra opširnije, al to je to :mig:

PETAK, 11. 12.

ZABAVA

Edison bar u 22 sata: Joe2Shine

Hrvatski dom u 23 sata: Dubioza Kolektiv (predgrupa: Humanofon)

REKREACIJA, SPORT

19 sati: Otvaranje klizališta kod Sokolskog doma

ŠSD Mladost u 17,30: košarka Šanac - Gorica

Dom OS RH Zrinski u 19 sati: Svečana akademija i izložba uz 90 godina NK Karlov...ca

KULTURA

Zorin dom u 10 sati: Kazalište Žar Ptica: Dnevnik Pauline P.

Naše malo kino u 20 sati: Pravo čudo (r: Lukas Nola)

IZLOŽBE

Galerija Vjekoslav Karas: "Kameni cvjetovi" Stipe Golca

Galerija ZILIK: izložba Željka Lolića

Studentski centar: slike i fotografije Marije Škrtić

e a gdje je ta Lana? svi pricaju o njoj a nitko nezna gdje je XD

KLCCLK
12.12.2009., 16:02
da, ni ja nisam imao pojma, al danas mi rekoše da je navodno to predizborni cirkus - ona, Colonija, itd...u Domu HV u 19 sati

baddminta
12.12.2009., 23:28
Za pocetak lijepi pozz svima... Evo zanima me, ako netko mozda zna, da li postoji dvorana u Karlovcu gdje se moze igrati/trenirat badminton... U Zg-u ih ima dosta, a ja ne mogu naci ni jednu ovdje?

KLCCLK
12.12.2009., 23:36
e znam neke dečke koji ga igraju, jedno vrijeme je postojao i klub, ali stvarno sad nemam pojma di igraju...budem pitao kad sretnem nekoga od njih

baddminta
12.12.2009., 23:54
ajd super, puno hvala...

McAucliffe
13.12.2009., 01:32
Možeš igrati u bilo kojoj,ako iznajmiš termin...sve dvorane imaju "rupe" za stupove za odbojku,na koje se mogu postaviti mreže za badminton...

A u Klc-u je najveći problem proaći slobodan termin...znam da se jendo vrijeme igralo u dvorani OŠ Grabrik,a kako sada stvari stoje,neznam...

baddminta
13.12.2009., 11:25
Ja sam mislila da se dvorane mogu iznajmiti samo za sportove tipa nogomet i sl. posto su tu ipak grupe pa im to i nije neki trosak... Bilo bi puno bolje kad bi bio klub i placalo se mjesecno clanstvo sto ne?

Jahanara
13.12.2009., 13:55
zna li netko gdje se mogu kupiti karte za koncert Parnog valjka? hvala!

Poluplave okice
13.12.2009., 16:06
zna li netko gdje se mogu kupiti karte za koncert Parnog valjka? hvala!

u mozaiku i jos negdje al ne znam gdje

McAucliffe
13.12.2009., 19:02
Ja sam mislila da se dvorane mogu iznajmiti samo za sportove tipa nogomet i sl. posto su tu ipak grupe pa im to i nije neki trosak... Bilo bi puno bolje kad bi bio klub i placalo se mjesecno clanstvo sto ne?

Da,ali klub to onda rješava preko sportske zajednice većinom...oni "dodjeljuju" termine...

Imaju ti ured na najgornjem katu Sportske...

Ali uz rukomet,košarku i odbojku,te samo tri dvorane (4),teško ćeš dobiti termin...

baddminta
13.12.2009., 19:57
A nista onda od toga ocito, svejedno hvala na info. Preostaje mi teretana samo :( Mozda jos netko javi kakvo alternativno rjesenje...

Samuraj
14.12.2009., 09:08
Na 2.juniorskom prvenstvu Hrvatske u brazilskom jiu jitsu održanom 12.12. u Đakovu nastupilo je 113 natjecatelja iz 9 klubova iz Hrvatske ali iz BiH.
U kategoriji do 70kg nastupio je i Matija Trgovčić iz karlovačkog «Team Werdum-a «koji je osvojio broncu i tako po treči put ove godine uz Dominika Grgurića(seniorsko srebro) i Igora Labusa(seniorsko zlato) donio madalju u Karlovac.

Matija je ostvario pobjede u dvije borbe(jedna ekspresna uz gušenje protivnika) te u trećoj nesretno izgubio od Denny Vukovića,prošlogodišnjeg prvaka koji je i ove godine potvrdio svoj status najboljeg juniora Hrvatske.
Team Werdum Karlovac tako najavljuje pohod na borbe za odličja u ovom brzo rastućem sportu u godinama koje dolaze.

englez
15.12.2009., 06:36
Na 2.juniorskom prvenstvu Hrvatske u brazilskom jiu jitsu održanom 12.12. u Đakovu nastupilo je 113 natjecatelja iz 9 klubova iz Hrvatske ali iz BiH.
U kategoriji do 70kg nastupio je i Matija Trgovčić iz karlovačkog «Team Werdum-a «koji je osvojio broncu i tako po treči put ove godine uz Dominika Grgurića(seniorsko srebro) i Igora Labusa(seniorsko zlato) donio madalju u Karlovac.

Matija je ostvario pobjede u dvije borbe(jedna ekspresna uz gušenje protivnika) te u trećoj nesretno izgubio od Denny Vukovića,prošlogodišnjeg prvaka koji je i ove godine potvrdio svoj status najboljeg juniora Hrvatske.
Team Werdum Karlovac tako najavljuje pohod na borbe za odličja u ovom brzo rastućem sportu u godinama koje dolaze.

Svaka čast, uz kolektivne sportove koji su često razvikani bez osobitog razloga i ubiru daleko više novca, ovo je za svaku pohvalu. Samo naprijed!

To@mek
15.12.2009., 21:13

Čestitam!:lux::top:

fawlty82
16.12.2009., 08:17
što se tiče badmintona u ka, ja sam ga znao prije igrati pod balonom kod teniskih terena. ne znam broj telefona niti da li je to još aktualno, nisam neko duže vrijeme bio tamo. :(

KLCCLK
17.12.2009., 08:34
Evo događajčića za vikend:

Karlovac ***VIKEND INFO***SPORT, ZABAVA, KULTURA***VIKEND INFO***

ZABAVA

Četvrtak u 21 sat u Drmešu: Rock večer, svirka uživo

Petak u 20 sati u Papa's baru: Salsa Party

Petak u 21 sat u Amadeusu: OFF Beat

Petak u 22 sata u Edison Buddha Baru: svirka bendova Full Monty i Rebus

Subota u 21 sat u Teniskom: svirka The Bulldogs

Subota u 22 sata na Maloj Sceni: Carl Hunter (...KA), Motus (ZG)

Subota u 23 sata u Edison Buddha Baru: DJ Luka

SPORT

Petak u 15 sati u ŠSD Mladost: malonogometna revija Karlovac - Dinamo (utakmica seniora predviđena je oko 19 sati)

Nedjelja u 19,30 sati u ŠSD Mladost: Odbojka: Karlovac - Vrbovec

KULTURA

Četvrtak u 18 sati u Zorin domu: Baletni studio: Ogledni sat

Petak - Dan Gradskog muzeja Karlovac (u 10 sati dodjela nagrada u nagradnoj igri "Pronađimo blago"....u 12 sati u Školskoj knjizi multimedijalna prezentacija starih fotografija i razglednica grada Karlovca...u 19 sati u Galeriji Vjekoslav Karas koncert Ibrice Jusića)

Petak u 16 sati u Centru za mlade NaGazi: gostovanje riječke udruge Katapultura, predstavljanje mladih spisateljica Jelene Tondini i Ive Pejković

Petak u 19 sati u Ilirskoj dvorani Gradske knjižnice Ivan Goran Kovačić: predstavljanje CD-a Željka Mavretića "Napiši mi jednu"

Petak u 20 sati u Našem malom kinu: Kino Lika

Ponedjeljak u 20 sati u Zorin domu: gitaristički koncert Ane, Viktora i Silvija Vidovića

OSTALO

Izložbe:
Vjekoslav Karas: Stipe Golac
ZILIK: Željko Lolić
Studentski centar: Marija Škrtić
Knjižnica za mlade: izložba uz 90 godina NK Karlovca
Likovni salon Ljudevit Šestić: Ususret Božiću
Dječji odjel knjižnice: Bijeli Božić
Paviljon Katzler: stare fotografije, razglednice i karlovački suveniri

Klizalište:
Termini za građanstvo: Ponedjeljak i četvrtak u 19, utorak i srijeda u 17 i 19, petak u 19 i 21, subota u 17,19 i 21, nedjelja u 10.30, 17 i 19 sati.

Poluplave okice
17.12.2009., 10:44
i vatra u kamanju u subotu

KLCCLK
17.12.2009., 11:50
oni su druga općina, njih ignoriramo :D

Poluplave okice
17.12.2009., 11:55
oni su druga općina, njih ignoriramo :D

:lol::lol: hahah sorry onda :lol: :D

Poluplave okice
19.12.2009., 08:44
weeee snijeg :rolleyes:
lijepo izgleda, al tko ce to sve ocistit :D

jimmy101
19.12.2009., 09:43
weeee snijeg :rolleyes:
lijepo izgleda, al tko ce to sve ocistit :D

da da,pada ko blesav al to je super:cerek:
samo neka dere haha

ONeill
19.12.2009., 10:33
Ja znam da necu cistiti. Ima fino Sunca, pa kad dodje bude sve otislo. Tko ga je tjerao da pada ... :)

blondyblue
19.12.2009., 13:16
http://lh3.ggpht.com/_bdvz6gWaIGc/SyzRVrtMb7I/AAAAAAAAAfk/u2bqxPa7dzg/PC190008.JPG

http://lh4.ggpht.com/_bdvz6gWaIGc/SyzRUbdqbfI/AAAAAAAAAfg/qCTVynd08g4/PC190007.JPG

To@mek
19.12.2009., 13:49
http://lh3.ggpht.com/_bdvz6gWaIGc/SyzRVrtMb7I/AAAAAAAAAfk/u2bqxPa7dzg/PC190008.JPG

http://lh4.ggpht.com/_bdvz6gWaIGc/SyzRUbdqbfI/AAAAAAAAAfg/qCTVynd08g4/PC190007.JPG

Tuškanova pod snijegom.:cerek:

englez
20.12.2009., 07:43
Blondy zlato, a zašto si tužna :nono: :bicedobro:

blondyblue
20.12.2009., 07:56
nisam tužna...nego se ne sjećam kada je bilo ovoliko snijega...vani je super....

amentalsymphony
20.12.2009., 13:50
@blondyblue cesto sam u tvom susjedstvu ;) bas sam jucer ujutro po onom snijegu onuda prolazila

englez
20.12.2009., 15:28
nisam tužna...nego se ne sjećam kada je bilo ovoliko snijega...vani je super....

Točno, vani je super, ali samo još dan-dva, a onda južina i kiša . . . zato svi van dok škripi pod nogama :)

blondyblue
20.12.2009., 22:04
@blondyblue cesto sam u tvom susjedstvu ;) bas sam jucer ujutro po onom snijegu onuda prolazila

...a ja tebe prepoznajem po blogu...

To@mek
20.12.2009., 22:59

A ja idem po tvojim stepenicama.:cerek:

blondyblue
21.12.2009., 10:37
možda smo se i sudarili...hahaha

FatBastard
21.12.2009., 11:26
Što se tiče badmintona ima ga u balonu na korani, ćuka 40kn...telefonsko rezerviranje više ne igra, nego dođeš tamo i fino si uzmeš termin 2-3 dana unaprijed i odmah moraš platiti.

amentalsymphony
21.12.2009., 21:25

ma joj, blog sam izbrisala odavno ;) dosla mi je neka zuta minuta i sve recenice su nestale

inace, kad ce opet snijeg? :p

To@mek
21.12.2009., 22:36
možda smo se i sudarili...hahaha

100%:cerek::lol:

To@mek
21.12.2009., 22:38
ma joj, blog sam izbrisala odavno ;) dosla mi je neka zuta minuta i sve recenice su nestale

inace, kad ce opet snijeg? :p

Čekaj da se ovaj otopi.:rolleyes:

ONeill
22.12.2009., 09:03
Snijega je za ovu godinu bilo dosta. Sad je vrijeme da dodje malo sunca i da se temperatura digne na bar nekih 15°C.

felix_arba
22.12.2009., 16:41
Snijega je za ovu godinu bilo dosta. Sad je vrijeme da dodje malo sunca i da se temperatura digne na bar nekih 15°C.

da bar :moli: kad se vratim gori ima da temp bude bar 15...nije lako nama s mora na snigu :(

Poluplave okice
22.12.2009., 18:19
najvaljuju 15-18 stupnjeva i obilne kise od badnjaka na dalje... :( :( meni je to debilno, radije snijeg nego kisu, bljuzgu i jugo :flop:

wigald
22.12.2009., 19:15
Mrzim snijeg, ali to najavljeno zatopljenje jednostavno nije prirodno. Nismo mi Mediteran, dovraga. :D

englez
23.12.2009., 21:48
Zato treba ići u Pulu, Zadar . . . tamo će sigurno biti snijega :bonk:

ONeill
24.12.2009., 18:56
Jel pliva tko ? :D

McAucliffe
24.12.2009., 19:32
Najtopliji BAdnjak i Božić u zadnjih 60 godina...ma prekrasno...

Evo,ljudi tu po forumu USkrs čestitaju...toliko ih je vrijeme zbenilo...

To@mek
24.12.2009., 21:24
Sretan Vam Božić.:Pop:

jimmy101
25.12.2009., 02:10
Sretan i blagoslovljen Božić svim karlovcanima..,uzivajte danas...:cerek:

KLCCLK
25.12.2009., 06:49
Sretan Božić svima i uživajte u sunčanju :D

englez
25.12.2009., 08:09
Sretan Božić svima . . . hoće li me Bog kaznit ako izađem u kratkim hlačama i ljetnoj majici? :ban:

blondyblue
25.12.2009., 08:54
SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOZIC

jimmy101
25.12.2009., 17:09
jel zna itko di se u gradu moze uzet kakav faf?koja benza ili nesto,neda mi se lutat od do...mozda netko zna tocno???

KLCCLK
25.12.2009., 17:27
pa rade ti i skoro svi bircevi, u Edisonu je recimo svirka večeras...
a inače dućani ne, ali benzinska sigurno pokoja radi, samo nažalost ne znam koja...al ona na Rakovcu recimo inače uvijek radi pa...

jimmy101
25.12.2009., 18:06
;24199154]pa rade ti i skoro svi bircevi, u Edisonu je recimo svirka večeras...
a inače dućani ne, ali benzinska sigurno pokoja radi, samo nažalost ne znam koja...al ona na Rakovcu recimo inače uvijek radi pa...[/QUOTE]

za birceve znam,obic cu sve lol.,a za tu benzu i ja pretpostavljam da radi..ok tnx...
uzivajte veceras,danas je zabava :D

McAucliffe
25.12.2009., 18:26
Sretan i blagoslovljen Božić svim Karlovčankama i Karlovčanima...

englez
25.12.2009., 19:14
Može mi netko objasnit što znači ČESTIT Božić? Možda pošten? :nezna:

To@mek
26.12.2009., 20:08
Evo ga,prežderali se orahnjače i nema ih na forumu. :klopa:

KLCCLK
26.12.2009., 22:46
pa bili smo na Parnom valjku i baš nam je bilo super :p

To@mek
28.12.2009., 09:33
pa bili smo na Parnom valjku i baš nam je bilo super :p

Jel bilo kobasica i kuhanog vina? :lol:

KLCCLK
28.12.2009., 11:20
bilo je piva a za ostalo koga briga :D

KLCCLK
28.12.2009., 11:21
nego, evo su ti sad lovci kod Papa's bara, imaju neku svoju feštu i pet ogromnih kotlića s gulašima i fiš paprikašem i dijele pa požuri :)

To@mek
29.12.2009., 22:01
nego, evo su ti sad lovci kod Papa's bara, imaju neku svoju feštu i pet ogromnih kotlića s gulašima i fiš paprikašem i dijele pa požuri :)

Šteta,nisam imao vremena a baš mi je kruljilo u želucu.:eek:

englez
01.01.2010., 09:04
Svi si već čestitaju, Karlovac još spava . . . :zzz: :gitara: :rock: :kada:

KLCCLK
01.01.2010., 09:32
Sretna nova svima! :)

Grabrik
01.01.2010., 11:36
sretna nova godina svima!!!

To@mek
01.01.2010., 11:56
Možemo si mi čestitati koliko hočemo ali sreču će nam skrojiti u Zagrebu.

Ipak: Sretna vam nova 2010. godina.:top:

blondyblue
01.01.2010., 12:48
svima sve naj u novoj....

englez
01.01.2010., 17:29
Oprostite, može netko malo pojačat kišu? :moli: :ceka:

blondyblue
02.01.2010., 10:07
upravo ti je uslišena želja.... :rofl:

englez
02.01.2010., 10:21
Ima Boga :klap:

El_Chapaligno
03.01.2010., 21:40
svima sve naj bolje

KLCCLK
06.01.2010., 12:32
nije grad kriv kaj se nitko neće s tobom družit na internetu :rofl: :p
mogo si već skužit da ovaj podforum nije baš posebno posjećen, s tvojim jučerašnjim postom je KA peti na vrhu :p

nego, evo vam malo događaja:

ČETVRTAK, 7.1.

Rock svirka u Drmešu od 21 sat

PETAK, 8.1.

Chocolate Nipples u Edisonu od 22 sata
OFFBeat Party u Amadeusu od 21 sat
Anti-recesija Party u Green baru (medica 4 ku...ne)

SUBOTA, 9.1.

ŠSD Mladost od 9 sati: Međunarodni turnir u dvoranskom baseballu (Olimpija Karlovac, Vindija Varaždin, Medvednica Zagreb i Novi Sad)

Full Monty u Edisonu od 22 sata

NEDJELJA, 10.1.

Izložba pokretnih dinosaura u prirodnoj veličini u ŠSD Mladost od 10 sati (riječ je o izložbi pokretnih dinosaura iz jedinog hrvatskog dino parka u Istri, u cijenu su uračunati i dokumentarci o dinosaurima i prapovijesnim životinjama, radionice, jahanje, dječji vlakić...)

PONEDJELJAK, 11.1.

Početak 41. zimskog malonogometnog turnira, najstarijeg u Hrvatskoj (16 sati)

wigald
06.01.2010., 12:46
Dvoranski baseball, to moram ić pogledat...kaj s gumenom lopticom pitchaju? :D

KLCCLK
06.01.2010., 12:47
mislim da imaju neke gumenastije loptice, da :) s tim da su to klinci, al nema veze, bit će zabavno kad počne letit u publiku :D

Poluplave okice
06.01.2010., 13:46
Izložba pokretnih dinosaura u prirodnoj veličini u ŠSD Mladost od 10 sati (riječ je o izložbi pokretnih dinosaura iz jedinog hrvatskog dino parka u Istri, u cijenu su uračunati i dokumentarci o dinosaurima i prapovijesnim životinjama, radionice, jahanje, dječji vlakić...)

koja je cijena?

KLCCLK
06.01.2010., 13:58
30 djeca 40 odrasli

To@mek
06.01.2010., 17:56
Nije da se nece samnom nitko družit,već su svi pijani.:lol:

aba123
06.01.2010., 18:15
Nije da se nece samnom nitko družit,već su svi pijani.:lol:

nisu:hekla::bara:

To@mek
06.01.2010., 22:55
nisu:hekla::bara:

A,ima ih i vrijednih. :cerek:

englez
08.01.2010., 16:46
Jeee, kišaaaaa :kada: :trio:

KLCCLK
09.01.2010., 08:27
evo, izgleda da će i danas bar malo padat, napokon da je dva dana u nizu...

felix_arba
09.01.2010., 11:11
Karlovčani kakvo vrime mogu sutra očekivat kad dođem :zubo: nadan se da nema više snijega :cerek:

KLCCLK
09.01.2010., 14:12
Naravno da ima :p
Ali nije kiša dosta dugo padala, kaj veliš englez, bi mogla sutra malo? :D