Pogledaj jedan post
Old 19.10.2007., 23:27   #34
bok svima!

vidim da se ovdje pise o temi koja mi je jako poznata, a ovaj forum/ topic sam nasao guglanjem o Bruni Gröningu..

sad ovo pisem na brzinu jer sam na poslu i nasao sam malo vremena u pauzi da vam napisem svoje zivotno iskustvo.

inace sam obican gradski decko koji zivi u ZG, kvart Maximir.
da ne duzim puno, vec sam se nekoliko puta vratio na pocetak ove recenice.. tipka backspace je vec vruca
zelim sa vama podijeliti moje zivotno iskustvo jer ljudi zele crno na bijelo a ne puste price, kome danas vjerovati..?

cijeli zivot nisam prihvacao Boga, niti ikakvu vjeru, i uopce nisam htio niti cuti o svemu tome.
kad bi mi majka pricala o tome sam samo negirao i govorio kako vjerujem samo u ono sto vidim. (to je bio utjecaj ulice..)
odrasao sam kao sretno dijete uz majku, zavrsio osnovnu i srednju skolu.
no bez obzira na svu tu srecu, nakon vojske sam malo previse zaglibio u cuganju i izlascima pa tako dosao i do droge..

kako? ne znam.. mislio sam da nabavljam tablete za podizanje raspolozenja..
a i osobe od kojih sam ih nabavljao danas vise nisu medju nama..
te tablete su bile XTC tablete, i to sam saznao tek nakon 6mj kad sam zavrsio u bolnici zbog predoziranja.

uglavnom, u bolnici su mi rekli "3 godine uz svakodnevnu terapiju, kuru po saku tableta" i da nece biti lako.
svakodnevno sam halucinirao, strahovao od umiranja i lupanja srca, gubio se u vremenu i prostoru.

proslo je 4mj. i otisao sam sa Krugom prijatelja Brune Groeninga na planinarenje na Paklenicu.
na planinarenju sam se osijecao dobro, svakim danom sve bolje.
koliko se sijecam bili smo 10ak dana.
nakon planinarenja sam se vratio u ZG i ubrzo nakon toga primjetio kako je sve proslo, da sam dobro i da je sve u redu.

moje iscjeljenje skolska medicina objasnjava kao neobjasnjivo.
razlog tome je sto se u slucajevima poput mojeg ocituju posljedice trajne cijeli zivot.
meni je bilo uzasno svaki dan do odlaska na planinarenje i odjednom je stalo.
stalo je samo uz Bozju pomoc i snagu koju sam naucio primati u Krugu prijatelja Brune Groeninga.
jednostavno je i besplatno.

danas sam sretna i zadovoljna osoba, radim i sposoban sam za puno toga.
trenutno radim u GSM firmi kao tehnicka podrska korisnicima, ujedno sam i prijatelj Brune Groeninga tako da pomazem kroz rad u djelu (informaticar hardveras, video i audio tehnicar) a u slobodno vrijeme se bavim autima, najvise sa svojim Nissanom iz 1989. godine.
ne drogiram se, nikada mi to nije vise palo na pamet, ne pusim niti ne pijem alkohol.
najvaznije od svega je to sto sam naucio prema Bruninom Ucenju (koje nam nije donijelo puno toga novoga vec samo priblizilo ono sto jos nismo znali) kako se odnosti prema svojim bliznjima i uopce prema ljudima, kako voljeti sebe i veseliti se zivotu.
ako nekome smeta to sto sam drifter i volim konje u podhaublju svog 200SX-a, to sto zavoj ne prolazim na stazi "normalno" vec kako treba, po boku, to je ono sto iz mene izbacuje negativnu energiju i svo smece koje se pokusava priljepiti u svakodnevnici. to mi je hobi, zabava. sto je tebi zabavno?
jos kad se prije toga svega zamolim za Bozje vodstvo i zastitu od sveg negativnog, uspjeh je tu.
vjera u dobro mi daje snagu.

zelim vam svima samo pribliziti svoje zivotno iskustvo koje mi je omogucilo da se uvjerim da smo svi Bozja djeca i da svakodnevno imamo sansu ispraviti sve ono negativno sto smo cinili i nastaviti dalje kroz dobro.

svi oni koji govore protiv Brune je stvarno nepotrebno.
imam par pitanja za njih:
da li si dosao/dosla na uvodno predavanje i pogledao/la dokumentarni film?
da li si ikada cuo/la da je Bruno rekao ista negativno o ikome?
da li je Bruno rekao da ne idete u hram vaseg Boga? (crkva, dzamija.. idr.)

Bruno mi je samo priblizio kako da se odnosim prema Bogu.
kroz Brunino Ucenje sam postao vjernik, moj Bog kao i sin Bozji je Isus Krist.
odlucno sam prihvatio katolicku vjeru nakon ulaska u Krug prijatelja Brune Groeninga a do tada sam bio ateist, nisam vjerovao u nista pa cak niti ljubav!
nitko me na to nije prisilio, nitko me u to niej uvjeravao, nitko mi to nije platio, nitko mi za to nije prigovorio.
sám sam dosao do Boga, Bruno mi je bio putokaz.
tako je isto putokaz i drugim ljudima koji su razlicite vjere.
meni je Bruno pojednostavio ono sto nisam znao i pruzio mogucnost da i ja budem sretan covjek, sretno Bozje dijete.
sada kada odem u crkvu se molim iz srca na Polnocki a ne onako automatski samo da izverglam sto treba pa na neki drink na tulum.

moje iscjeljenje kao i mnoga druga koja su proucena i dokazana od strane Medicinsko-znanstveno-fantasticne grupe unutar Kruga prijatelja Brune Groeninga koja sardzava forum od preko 6000 lijecnika.
neka iscjeljenja mozete naci i procitati na sluzbenoj stranici:
www.bruno-groening.org
koja je prevedena na HR i na jezike naseg govornog podrucja (link bivsa juga).

ovo je c/p sa sluzbene www:
Članstvo u krugu prijatelja Brune Groeninga je u svakom trenutku dobrovoljno i besplatno, kao što je i neovisno o nacionalnoj, ideološkoj ili vjerskoj pripadnosti. Sve aktivnosti se provode bez novčanih naknada, a svi troškovi se pokrivaju iz dobrovoljnih priloga. Molimo Vas da podrobnije informacije potražite na slijedećim internet stranicama. Ukoliko Vam se još nešto učini novim i neobičnim, provjerite to bez predrasuda! Samo tako možete spoznati istinu - po preporuci Brune Groeninga:

"Ne budite lakovjerni, uvjerite se sami."

moje ime je Ozren, nisam nekakav e-mail spammer niti reklama vec prava osoba.

Svako dobro!
Ozy999 is offline  
Odgovori s citatom