Pogledaj jedan post
Old 17.11.2007., 14:55   #8
nas stav je da se ne mesamo u odnose i pregovore izmegju Srbije i Kosova...posebno ne mozemo da prihvatimo srpsku stranu jer mi smo u losim odnosima sa Srbima od vremena na Slobodana Milosevica...nas stav je sta ce reci EU i NATO to prihvacamo...Inace mi imamo veoma velike probleme sa siptarima i Kosovo jer ne mozemo da obelezimo severnu granicu sa Srbijom u delu Preseva i Bujanovca...to kada smo uradili u dogovoru sa Srbima 2001 poceo je rat kod nas..Zato Kosovo sada gledamo kao siptarsku drzavu...srbi nemaju sta tamo da traze...ali to ostavjlamo clasti da rese...i ja sam po oca srbin ali moram da razmisjlam ladnom glavom...mi treba za 5 meseci da ugjeo u NATO, a to ne odgovara ni Srbiji ni Kosova ni Grckoj ni Bugarskoj...zato smo mi veoma nakurceni kada su u pitanju odnos suseda...MAkedonija nije dobila nista dobro sto ima suseda kao Srbiju ili Grckoj ili Kosova...samo krize i problemi...zbog toga je boli me za srbe, koji ne hocu da uvide da su svi ratovi zavrseni..da nacionalizam je prosla kategorija i da treba sto pre da se resi status Kosova...ali tesko jer su srbi kako ono bese do Tokyo...sramim se sto sam srbin...izvinjavam se ako se neko uvredi ....pozdrav
__________________
"Do istine ne mozemo stici puzeci" - Vladimir Megre
Pavlin is offline