Pogledaj jedan post
Old 28.11.2007., 09:35   #81
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
N emozes reci da ne briju svugdje u Austriji jer u nekim bolnicama briju, a ovo za dlake, pa nemoj biz ziher jer ja poznam cure koje imaju dlake od pupka pa do trtice tj. da ne kazem da im se ni cuca ni cmar ne vide od prasume
oprosti, nisam mislila u austriji vec u becu. za ostatak austrije, ne znam.ok, ako znate za slucajeve. ja sam u pocetku (po parkovima) razgovarala sa dosta mama koje su se poradjele po raznoraznim bolnicama, i nigdje nije bio obicaj da briju. ne znam da li mi je i jedna rekla da su je brijali.recimo ovako, u svakom slucaju nije rutina kao kod nas, i vjerujem da zavisi od babice do babice, i od bolnice do bolnice. i u svakom slucaju, mozes odbiti. to je tvoje pravo. ja sam se poradjala u dvije razlicite bolinice. u prvoj ne daju klistir, u drugoj nude, ali sam ga odbila.ako koga zanima zasto ,mogu na pp.
za takve prasume jos nisam cula , ali ti i to vjerujem. medjutim rez se pravi kod otvora, pa koji centimetar u stranu( obicno). a otvor obicno nije dlakav, ali eto mozda kod nekih i jeste
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom