Pogledaj jedan post
Old 12.02.2008., 22:52   #5
Quote:
ksenija_2 kaže: Pogledaj post
Ovako: vjerujem da postoji još mama malih beba koje još studiraju, ili su neke već diplomirale pa se sjećaju tog razdoblja. Kako ste to uspjele?

Naime, moj malecki ima 8.5 mjeseci, ja se jednog jedinog ispita ne mogu otarasiti već jaaako dugo. Osim što sam si stvorila fobiju od te jedine prepreke do diplome, sada ne znam ni kada bih našla vremena za učenje.
Čujem za žene koje su polagale ispite baš u tom najranijem periodu majčinstva pa me zanima kako?

Ne zavaravam se da postoji magično rješenje, samo bi mi pomogla pozitivna iskustva. Već živce počinjem gubiti i kamen mi je u želucu nekoliko dana.

ee..da se i ja prikljucim...ostao ti je samo jos jedan ispit,koliko sam skuzila??

znam da je tesko...ali mozes ti to,vjeruj u tom...ja ti ne mogu nista reci nista...ni pomoći ti...imam 18 god,4.raz sam...jos ovaj tjedan mogu u sk,a poslje strogo mirovanje...nosim blizance...vjeruj mi,ni sad nije lagano...gledati svoje iz razreda koji svaki dan govore o faksu,o maturalnoj večeri,izlascima,kavama...i da ti ne nabrajam dalje...znas i sama ... srednju cu zavrsit kako tako...maturu poloziti..a na faks sam oduvijek zeljela,ali ne vjerujem...barem ne zasad...

tako da...ako ti je ostao jos taj 1 ispit,pa sigurno ces naci vremena za ucenje i da ga polozis...eto,ne znam sta da ti kazem vise...drzim ti fige..sretno