Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 24.12.2008., 14:44   #40
Wau koji munjevit pokret.Ta metoda izgleda nije novost u aziji

Izgleda da stvar uvek lezi u tom koji ispravlja atlas.Dali sa aparatom ili rucno vazno je da uradi to dobro.Mozda postoji i vise nacina da se vrati atlas u leziste,a sto se tice tog vracanja atlasa tu vidis ima istine sta kazes jer su upravo ti misici oslabili.Ali slabi su bili samo zato sto nervi nisu dopirali do njih kako treba.Tako da ima nade da su sada u redu,jedino sto covek onda treba da promeni i neke navike,drzanje tela.Primecujem da mogu,ali mi je ta sema jos prisutna koju moram da promenim.
Primetio sam isto da kod starijih ljudi traje regeneracija isto kao i kod mladih.Izgleda da se sve to regenerise istom brzinom,slicno recimo posekotini.Jedino je ovde sve individualno kod atlasa jer je uvek pitanje koji su nervi sve bili prikljesteni.
Treba voditi racuna o telu,upravo te misice ojacati i navike promeniti.
Vitalogie metoda je kul,nista ne fali da nisam isao na profilax probao bi to.Znaci ima dve metoda,ima li jos koja?

I ja sam osetio energiju kako mi se njise po telu,cak su ti delovi poceli da se znoje.I neko blago olaksanje doziveo sam prosvetljenje
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom