Pogledaj jedan post
Old 09.01.2009., 23:33   #1293
Quote:
ana1934 kaže: Pogledaj post
Evo samo za informaciju..jučer sam napravila lasik korekciju vida kod Dr. Bilić. Same pohvale za nju. Nikad nisam I zasad je sve super. Operacija ne boli,malo je neugodno,ali ništa nepodnošljivo. Nakon operacije me boljelo,ali već nakon 3-4 sata poslje nisam ništa osjećala.Sada samo slijedi kapanje kapi i to je to. Ako netko ima pitanja,slobodno pitajte... ovo je bila najbolja odluka u mom životu.
Nisam još uopće pročitala niti jedan tekst sa ove teme, nego me na samom početku zgrozio ovaj tekst!!!!
Draga ana!
Pa ne smiješ dan nakon operacije gledati u ekrane?! Zar ti to tamo nisu rekli! Ako želiš bez komplikacija biti kasnije moraš izbjegavati najmanje tjedan dana tv, komp, ekran moba, sve što titra, noćna vožnja zbog svjetla na autima!
Ja sam bila na operaciji u 6 mj 2008. kod Gabrića, imala sam gadnu dioptriju - lijevo oko skoro normalno, na desnom -7, astigmatizam.. čuvala sam se po uputama - tjedan dana nema umivanja i pranja kose, ekrana, mjesec dana bez ikakvog fizičkog napora zbog očnog tlaka, i 3 mjeseca bez fizičkih aktivnosti tipa sport i sl..
ljudi, operacija je super ali morate se pridržavati uputa nakon tog i sve će biti super..
Cedevitka is offline  
Odgovori s citatom