Tema: Sai Baba
Pogledaj jedan post
Old 08.02.2009., 23:19   #63
Sve je to igra, dali Sai-a ili Kreatora nije bitno. Bitno je da kod njega postoje dve strane novčića i to jako ocrtane, što je simbolika ovoga svijeta.
Istina je iz prve ruke da maže i dira spolovila. Znam petero ljudi kojima je to radio, svak' od njih ima izrazite seksualne probleme. Očito ih namiriše.
Njegova riječ je izuzetno duboka, a opet dovoljno pitka nigdje nisam našao kod duhovnih učitelja toliku snagu u riječima.

Svaki duhovnjak koji izađe iz organizacije radi ono što on očekuje...da nađe uporište u sebi.
Vidio sam dosta materijalizacija, first hand, opet znam što znam, gledao sve filmiće i agenturu protiv njega na netu.
Smokvu, masni kolač u prahu i brdo đinđi....
Nakon nekog dužeg vremena pročitao opet argumente protiv, i zaključio da više ništa neznam.
Zadnji kontakt sam imao početkom sade-satija i sa vremenom nestao je iz snova i moga života, ali nemogu reć' da znam tko je i što je on.
Treba 24 sata sa njim ili duboko istraživanje face to face.
Osim Sri Ravi Sankara ni jedan indijski guru nema mrlje, sve je to dio iluzije i preobrazbe u samodostatna bića.

Braći koja su prošla intezivan tretman i izašla iz te brije poručujem da je to iskustvo vrijedno života i života. Napustiti formu gurua i sam krenuti naprijed...