Pogledaj jedan post
Old 07.01.2010., 02:16   #27
crvena zvijeri,ali zar ne mislis da je oboje življenje samo srazličitim gledištem,težištem,maybe i naočalama...
saturn se pošteno zavrtio na veneri,ha?saturn je popapao neptuna,ali ne vječno...ili možda...progresije su tu kao što i pišeš odplesale zadnju notu.

meni je tako drago da postoji ova tema jer ja bez neptuna ne znam kako bi živjela i sutra ću se raspisati o njemu.
uz njega sve je tako lijepo(s obzirom da živim svog neptuna -koliko i da li mi uopće nije važno),sve ima zvuk,boju,dubinu,bezgraničnu...
meni je tako zao da nema SUSPIRIUMA vise.učestalo primjećujem da coek zna i da se vecina protivi il komeša,al čoek zna
s obzirom na svog neptuna osjetim što hoće reći,tj.pošto mi je neptun integriran u svakodnevno poimanje-znam što u biti želi reći.vratite ga...
nego,S.C.,fantastično si napisala za neptuna i glazbu.svakodnevno uživam u glazbi,pjevam(često i plačem od emocija dok pjevam ),a sve povezano s umjetnošću sam naslijedila od tate-svirao,slikao,čagao ko blesav...upravo mi neptun radi 120 sa suncem.ohohobožavam plesati i to mi je terapija.odlebdim.odem.tim više što mi je i dispozitor venere neptun u 5.polju.svi su uvijek bili zaljepljeni pogledima za mene dok plešem,a ja bi to primjetila tek kasnije,kad bi izašla iz svog neptunskog transa i naravno-neugoda.jer većina to ne bi shvatila kao umjetnost,naravno
daj reci is offline  
Odgovori s citatom