Pogledaj jedan post
Old 10.10.2010., 01:13   #5
Quote:
justme0 kaže: Pogledaj post
Idem na psihoterapije. Nedavno sam krenula. Idući termin mi je tek u četvrtak.
Psihijatar je rekao da vjerojatno imam bipolarni poremećaj iako je potrebno izvršiti još neka ispitivanja.Imam jako malo maničnih epizoda (koje ja ni ne smatram maničnim...ustvari, ni sama ne znam) i jako puno depresivnih. Cijeli tjedan sam bila poprilično ok. Krenula sam na fax i imala neke obaveze pa nisam stigla previše razmišljati o ničemu. I što je najbolje, po prvi put u životu mi se čini da je gotovo sve u redu. Sve u smislu života (nemam nikakvih problema). Jedino što ne valja je moje psihičko zdravlje. Iako je ovaj tjedan čak i to bilo ok. I jučer me nešto pukne. Mislim, nije mi prvi put ali svaki put kao da je prvi. Počnem razmišljati o nekom višem smislu života i o tome kako ga ja ne vidim i onda mi se po glavi samo vrti misao o samoubojstvu. I sama znam da u takvim trenucima nije dobro donositi nikakve odluke već je najbolje odvratiti si misli no to mi ne ide, jedini način da si "pomognem" je da se samoozljeđujem i da plačem. I onda se drugi dan osjećam užasno kao i danas.
Ne možeš nazvati svojeg psihijatra prije četvrtka i reći koliko ti je loše? Možda te primi prije tog termina ako vidi da si u tako lošem stanju i promijeni ti nešto u terapiji.
zveki 97 is offline  
Odgovori s citatom