Pogledaj jedan post
Old 14.04.2005., 17:57   #73
Quote:
crazy child kaže:
ne sjećam se. mi koji nismo išli na vjeronauk smo imali nešto drugo organizirano, ali pojma nemam šta.
Problem je u tome sto nije svuda tako nego se u pojedinim skolama takva djeca zanemaruju, a to je ono sto mene najvise smeta
Quote:
crazy child kaže:
ma ne znam baš... meni se čini da nije previše moderno biti vjernik, da je to dosta neshvaćeno područje i da ima više onih koji napadaju vjeru, religiju nego onih koji će napadati ateiste.
to se može primjetiti i na ovom topicu, a i na forumu općenito.
a to bi mogao biti reprezentativni uzorak.
Tocno tako Nije moderno biti vjernik jer ces odmah dobiti epitet zatucane osobe ispranog mozga, ali je jako moderno ici na vjeronauk u skoli i u crkvu, a izvan nje se ponasati kako se kome svidja.

Forum nije bas reprezentativan za davalje ovakvih ocjena jer tu uglavnom zalaze tzv. osobe sirokih pogleda.
Quote:
crazy child kaže:
pogledaj samo na podforumu religija koliko ima tema koje su postavljene od strane ateista i kojima je valjda najveća svrha izvrijeđati vjernike.
Opet si u pravu Medjutim, kad pogledam kakve osobe tamo brane boje vjere odmah mi se okrene zeludac
Quote:
crazy child kaže:
no i da nije tako, tj. da netko omalovažava druge zato jer ne idu na vjeronauk, to nema veze s vjeronaukom il vjerom nego je to samo sredstvo da se nekoga vrijeđa.
odnosno da nema toga sredstva poslužilo bi se nekim drugim.
oni koji žele vrijeđati nađu načine.
Potpisujem kapitulaciju zbog ovih argumenata