Pogledaj jedan post
Old 17.11.2012., 20:32   #1191
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
Good point, ovo s profilom gostiju sto se tice godina - mi smo na svadbi imali 10 posto odraslih, ostalo nasi frendovi i mladja uza rodbina. Ovi gore koji su becili oci su frendovi koji vole narodnjake, sund i tamburice pa su bili jako skepticni, ali na kraju je bilo dobro i njima

Edit: sto se tice bendova, postoje oni koji sviraju vjencanja i imaju repertoar slican onome koji dire Dawn trazi, a s kojim bez problema pokrivaju cijelu svadbu. Nama je svirao Duo nos plus (sad se zovu Face i prosirili su repertoar, ali mogu ga suziti po potrebi :zubo), nije ni Showtime daleko od toga po onome sto sam cula i vidjela na jednoj svadbi, a vjerujem da bi i Desperado koji Cocollino spominje na prethodnoj stranici napravili istu stvar, ako su vec odvalili K3P
pa da...mi ćemo imati isto taj omjer mladih i "starih"...samo mi volimo i tamburicu i dalmatinu,starogradske sve samo da se pleše ali NIKAKO ne seljačiju ....znam da i naš bend Kontrola Zvuka ima takav repertoar...na probi su rasturili ZZ Top ...bebač u trbuhu odvalio drmati i čagati na to....i Samoborski fakini imaju taj repertoar...većina "urbanijih" ima takav repertoar samo je bitno da se mladenci s njima dogovore...i da se bend drži dogovora....
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom