Pogledaj jedan post
Old 21.02.2014., 22:06   #3030
Quote:
Lenaaaa kaže: Pogledaj post
Sto god on rekao, da se rijesio svega i slicno, jasno se vidi da je jos uvijek jako opsjednut tim stvarima.
nažalost, al i meni se tako čini.

ja osobno ne guglam, a pooogotovo ne guglam psihu. jedino što proguglam je ako mi promjene dijagnozu pa da znam, ono čisto informativno koliko sam zapravo luda .
javljaju se i meni tu i tamo neki novi simptomi, ali jednostavno znam da bi mi bilo 25 puta gore da saznam da to može biti i rak (ili ništa, ali naravno da će meni ostat u glavi da je rak, a ne ništa ) nego da pretrpim i odem kod LOM-a ako baš ne bude bolje.

mislim da moram smanjit s kavom. otkad sam počela radit pijem ju na hektolitre em da se održim budnom, em jer mi je ness prokleto fin, jebo mater .
jučer ja tak fino legnem u krevet oko pola 12, totalno smirena i umorna ko pas. odem malo na net i čeprkam po instagramu i baš se onak fino uspavam, ugasim sve, okrenem se na drugu stranu i osjetim kak mi srce tuče kao da sam trčala . nije me prestrašilo, ali sam skužila da ziher neću zaspat dok si ne unormalim puls, pa sam probala duboko disat i tak, vjerujem da je upalilo jer sam uspjela zaspat .