Pogledaj jedan post
Old 22.02.2014., 01:36  
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
nažalost, al i meni se tako čini.

ja osobno ne guglam, a pooogotovo ne guglam psihu. jedino što proguglam je ako mi promjene dijagnozu pa da znam, ono čisto informativno koliko sam zapravo luda .
javljaju se i meni tu i tamo neki novi simptomi, ali jednostavno znam da bi mi bilo 25 puta gore da saznam da to može biti i rak (ili ništa, ali naravno da će meni ostat u glavi da je rak, a ne ništa ) nego da pretrpim i odem kod LOM-a ako baš ne bude bolje.

mislim da moram smanjit s kavom. otkad sam počela radit pijem ju na hektolitre em da se održim budnom, em jer mi je ness prokleto fin, jebo mater .
jučer ja tak fino legnem u krevet oko pola 12, totalno smirena i umorna ko pas. odem malo na net i čeprkam po instagramu i baš se onak fino uspavam, ugasim sve, okrenem se na drugu stranu i osjetim kak mi srce tuče kao da sam trčala . nije me prestrašilo, ali sam skužila da ziher neću zaspat dok si ne unormalim puls, pa sam probala duboko disat i tak, vjerujem da je upalilo jer sam uspjela zaspat .
Ja se isto nadam da mi se samo cini, ali ono, imam iskustva i staza u ovome. Evo ni ja ne citam vise. Prije sam sve i svasta, pa nedavno sam o epi napadima, kad sam ti i rekla i stvarno vise nemam potrebu niti zelju. Ono, nisam htjela sebe da sprijecavam jer znam da bih dobila kontraefekt, ali eto, dosadilo jer vec znam sav taj scenarij. A koliko inace pricam i mislim o anksioznosti je to sto dodjem na forum, ali ono kao da mislim i pricam o nekom filmu, druzim se s vama, ak me kuzis. Nadam se da se nece pogorsavati, ne bi trebalo.
Pa nemoj toliko kave piti, nisi pila nikako i sad bum, nista strasno al eto, nemoj sama sebi neugodnosti stvarati. Btw probaj nes 3 u 1 machiato, meni je najdrazi i onako nekako mi je blazi i ukusniji.
I da, ti rece da ne vjerujes da ces se ikako izlijeciti od ovoga, ali po svom tvom pisanju ja bih rekla suprotno. Ajd ok nisam u toku sa depersonalizacijom i derealizacijom i tim prisilnim mislima, to nisam imala nikad, ali ovo ostalo, radis, izlazis, ne kukas, RADIS!! ..
Lenaaaa is offline