Pogledaj jedan post
Old 22.02.2014., 15:38  
Quote:
Lenaaaa kaže: Pogledaj post
Ja se isto nadam da mi se samo cini, ali ono, imam iskustva i staza u ovome. Evo ni ja ne citam vise. Prije sam sve i svasta, pa nedavno sam o epi napadima, kad sam ti i rekla i stvarno vise nemam potrebu niti zelju. Ono, nisam htjela sebe da sprijecavam jer znam da bih dobila kontraefekt, ali eto, dosadilo jer vec znam sav taj scenarij. A koliko inace pricam i mislim o anksioznosti je to sto dodjem na forum, ali ono kao da mislim i pricam o nekom filmu, druzim se s vama, ak me kuzis. Nadam se da se nece pogorsavati, ne bi trebalo.
Pa nemoj toliko kave piti, nisi pila nikako i sad bum, nista strasno al eto, nemoj sama sebi neugodnosti stvarati. Btw probaj nes 3 u 1 machiato, meni je najdrazi i onako nekako mi je blazi i ukusniji.
I da, ti rece da ne vjerujes da ces se ikako izlijeciti od ovoga, ali po svom tvom pisanju ja bih rekla suprotno. Ajd ok nisam u toku sa depersonalizacijom i derealizacijom i tim prisilnim mislima, to nisam imala nikad, ali ovo ostalo, radis, izlazis, ne kukas, RADIS!! ..
ni ja ne razmišljam osim kad sam ovdje. baš to što ti kažeš, imam dojam da pričam o filmu i ne ostaje mi to u glavi nakon što ugasim forum.

bolje jesam, al brijem da agorafobiju i to što ne mogu bit sama nikad neću izliječit