Pogledaj jedan post
Old 08.12.2016., 12:29   #75
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
ma kakvu alimentaciju? pa čovjek niti ne zna gdje je ona. nestala

Evo Azzura je odgovorila šta se tiče alimentacije...

Moja financijska situacija je hvala Bogu vrlo dobra pa bar nemam sa time problema, i čak i sad da se pojavi bivša supruga, odnosno da je pronadju mislio sam joj čak pomoći u tome da mi ne plaća alimentaciju jedno vrijeme dok ne stane na noge, apsolutno nemam ništa protiv nje, mislim da bi bilo jako dobro da vidja djecu, bili su oni jako povezani i znam da njim fali ona bez obira šta je samo tako odlučila otić i ne javljat se.

Mogu nadodat da sad ne pišem ponovno ovo šta je komentirala cura sa foruma, znači ja i bivša supruga smo se već dogovarali kako ćemo sa djecom, nije se ona htjela riješit djece, sin je trebao ostat samnom a kćer kod nje, ali očito nije imala podršku od nikoga za razvod braka jer se potkraj žestoko posvadjala sa ocem, dan prije nestanka, već sam to tri puta pisao al dobro, i tu se valjda psihički slomila jer nitko od njene obitelji i rodbine nije baš bio za razvod zbog djece, nisam ni ja bio u početku, bilo mi je stalo do nje, al pošto si je našla drugog partnera odma sam znao da me više ne voli i da tu više nema ljubavi i da je prekid bio najbolje rješenje...sad će možda neki pitat pa šta to nisi ranije primjetio da te ne voli, al eto nisam mislio da je to tako daleko otišlo kod nje, mislio sam da ima te neke prolazne faze ljutnje i da će proći ali na kraju se ispostavilo da je ljubav sa njene strane potpuno ugasla, nismo ni prvi ni zadnji kojima se to dogodilo.

Uglavnom sad se čeka da je pronadju pa će se vidjet šta će reči u vezi djece, upravo zbog sreće djece bi bilo dobro da ih vidja, razlog je taj šta su bili jako povezani, sasvim je jasno da bi to djeci puno značilo u emotivnom pogledu.

Javit ću kako se situacija rasplela kad je pronadju, vjerujem da bi mnogi htjeli znati kako se sve odvilo, pogotovo majke koje imaju djecu...
salevart is offline