Pogledaj jedan post
Old 26.01.2017., 20:40   #50
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post

Depresija kao dijagnoza nije preslika "stanja društva".

Ne miješajte stanje u državi, socijalne statuse, osobna dnevna zbivanja, itd. sa dijagnozama.
Pa neznam. ja osobno mislim da nemam tj. da nisam u depresiji dapaće baš se nekako bolje osjećam od kad sam se probudio ujutro. nekako sam poletan. Šta je ćudno jer spadam u ove koje kaće tu sve probleme. Vidim na aksioznost danas im je težak dan i teško im je a meni evo baš danas suprotno bez obzira kaj se događa oko mene. Dođe pa prođe. Dijagnoza je valjda fakat kronićno a mene ćopi na maksimalno 4-5 dana i to je uglavnom od vremena ili melankonije. Ali ovo kaj si dalje spomenuo, stanje u državi i ostalo mislim da može ćovjeka dovest u stanje aksioznosti i donekle depresije jer ak si ti u depresijskom društvu možeš postat depresivan, nismo svi stijene. A ak se oko tebe događaju pozitivne stvari možeš i ti postat pozitivan i sretan i osjećat se bolje nego da si u depresijskom društvu. Velim nisu svi u takvoj vrsti depresije ali naroćito kad zatopli pa kad ljudi poćnu prićat po ulicama i vani na terasama ćuje se odraz nezadovoljstva a ljudi su naroćito depresivni sada, ali baš sada, kad je ova zima, u dućanima. recimo danas bio na pošti i baš svi ok. bili penzići i ovi do 40-50 i baš su svi bili ok raspoloženi. Neznam stari ja ti to primjetim.

Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Imam dovoljno al ko hoce radit nade posao... kazu nema posla a ovaj moj frend u mjesec dana promjenio 10tak jer mu nisu baljal8

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
@brutalis don't shit to me. 10tak poslova u mjesec dana. Znaći da je na svakom poslu u prosjeku radio 2-3 dana. I da je našo 10tak poslova u mjesec dana, to bi trebo proslijedit ovima kaj traže posao da ga znaju nać jer tvoj frend je oćito mađionićar.

Zadnje uređivanje Azzura : 26.01.2017. at 21:51. Reason: spajanje postova
Vordas is offline  
Odgovori s citatom