Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 17.10.2006., 10:58   #52
Quote:
razor 4444 kaže:
Nije ti niti malo čudno što je nasa izjavila da su sve originalne snimke sa slijetanja na mijesec zagubljene u arhivu??? Ali imaš utjehu još su rekli da se vodi intenzivna potraga za njima.
Čitao sam nešto o tome, je to je čudno, nedavno je bilo na vjestima...ne znam što o tome da mislim...

Quote:
Nije ti čudna pomisao da su rusi poslali prvi satelit prvog čovijeka i prvi su obletjeli mjesec, njihova tadašnja tehnologija je bila naprednija od amera. Ipak su trebali branit svoj ponos.
Nije ništa čudno, računalna tehnologija je bila previše zaostala za montažu i editiranje fotografije...za zemljinu orbitu i put na Mjesec nije potrebna ultra moćna tehnologija, već samo dobri proračuni putanje Mjeseca koje smo znali, te proračuni istih za povratak, čista matematika i fizika...

Quote:
Možda neznaš ali kad se LEM spustio na površinu mjeseca nije podigo prašinu veću od recimo mene kad skočim na prašnjav kauč!!!!!!!!!!!!!! Ili je imao samo nježne retromotore.
Pa ništa čudno za Mjesec, da se ne podiže prašina, kao prvo moraš znati koliko je težač LEM bio pri sletanju, ima 4 noge koje raspodjleljuju teret kapsule, sila se također veoma amortizira s finim amortizerima, koja na kraju i ovisi o površini sletnog stopala, ne znam koliko je bio težak, ali ako saznaš možemo odmag izračunati silu na tlo...

...prašina se je digla, ali je zrak potreban da ona ostane u zreaku, Mjesec nema atmosferu, te je prašina jedanko brzo pala kao i kamen od 3 kile, imaš pokus s vakoumom u osnovnoj, novčić i pero padaju jedankom brzinom, to je objašnjenje za prašinu, digla se, ali odmah i pala!

Quote:
A čuj možda su i išli ali ni ja ni ti nismo bili tamo da se uvjerimo zato se zamisli na upitnike koji se postavljaju na tu navodnu misiju. Ne gutaj sve što ti serviraju možda jednom i govno progutaš i postanješ drekogutač
Ne gutam, ali nemoj promatrati doba osvajanja Mjeseca kroz oči današnjih ljudi, tada je tehnologija, naročito računalna bila primitivna, pa Game je informatičar, neka sam kaže kakva je tehnologija bila 69`...

Pozdrav!
zoser is offline  
Odgovori s citatom