Pogledaj jedan post
Old 21.06.2017., 22:14   #7
Quote:
chago1 kaže: Pogledaj post
Ne znam ti baš. U Londonu su bijelci već u manjini,
Što ne znači da su muslimani Londona u većini. Nisu bijelci u manjini nego englezi, a u došljake spadaju i Poljaci koji su bijelci.
Arapi su također bijelci, spadaju u bijelu rasu.

Jel ti uopće znaš iz koliko država ljudi stižu u London, a dolaze iz zemalja u
kojima je engleski ravnopravan njihovom maternjem, dakle kao maternji?

Jel imaš uopče predstavu iz koliko kršćanskih država dolaze londonski crnci?

Pretpostavljam da nemaš.

Quote:
najčešće ime novorođenčadi u Britaniji je Muhamed,
To sam i ja više puta čuo ali dokaza nikada vidio nisam. Isto sam čuo i za Pariz i za Berlin.
Također sam čuo da na dan 9/11 svi židovi nisu došli na posao u WTC, ali ni u to ne vjerujem.
Čuo sam više puta i da su kršćani prljavi, odnosno nečisti, a nu đavla - ni u to ne vjerujem.

Propagande ima više vrsta ali svima je zajedničko da se služe mješavinom istine i laži (dobra propaganda) ili lažima (loša propaganda), a korisnicima propagande zajedničko je to da vjeruju na riječ i ne provjeravaju.

Quote:
neki gradovi poput Birminghama već imaju kvartove u kojima patrolira šerijatska patrola koja brani Englezima da ispijaju alkoholna pića, puše cigarete i slično...
U ovo također ne vjerujem. Da bi povjerovao trebao bi mi dokaz iz relevantnog izvora da kvart u Birmingemu ima šerijatsku policiju koja ne da Englezima da piju u pubu.
Jel ti vjeruješ da bi Englezi te zabrane poštovali?

Quote:
ima sve na You tubeu. Nastavi li se u ovom ritmu, sasvim je izvjesno da će Englezi za 20-30 godina biti manjina u svojoj zemlji.
Kojom čarolijom?
Daleko je jutro, a kamoli Subotica. Ivan u 17:15.
RIOBOSS is offline  
Odgovori s citatom