Pogledaj jedan post
Old 31.08.2017., 09:13   #6
Znači pustio sam preko noći memtest86, napravio je svih 4 passa, 100 % completed...nije izbacio niti jednu grešku...dal to znači da rami definitivno nisu u pitanju ? Driver za grafu updateam preko geforce experiencea gdje u prosjeku svaki mjesec izadje novi driver i isto tako svaki put ga je uspješno skino i instaliro i apsolutno niš ne daje naznaku da bi mogao bit problem, možda se varam ? Hardove ću kad dođem doma. Igro sam se malo s tim overclockom i iskljucio i turbo te cool n quiet al se par puta dogodilo slicno, da se smrzne, možda nisam dobro namjestio voltažu, pa sam vratio sve na default.

jedna spoznaja : u AMD overdriveu postoji stability test, kad ga pokrenem, preko task managera jasno mogu vidjet da se procesor full loada te radi na 100% pri brzini od 3.3 GHz...u takvom stanju izdrži jedva 2minute prije nego se smrzne. Dal to ipak ukazuje da je do proca ? odnosno da mu napajanje daje preveliku voltažu ili neš slično kak si jednom prilikom reko za onu opciju "x boost" što iam preko matične...
Kellavra is offline  
Odgovori s citatom