Pogledaj jedan post
Old 01.09.2017., 12:46   #449
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
Grimko, zvuči dobro karijera. carski.

a brineš li i ti radi ludog brata Inženjera??

ili ko jebe našu ludu braću i sestre???

uživaš li možda kad se iživljavaš na inženjerima, ovakav visokopozicioniran kakav jesi?
Ili ti prcanje inženjera više ne predstavlja užitak (?) jer ih već predugo zajebavaš pa ti nije više fora?

Sad ti je fora samo velika plaća i bonusi?
Naravno da brine za našu braću i sestre po inženjerstvu. Netko mora,kad često neće sami za sebe. Ne iživljavam se na njima,pamtim još kako su mene jebali,pa se trudim ne bit takav. Pokušavam biti leader a ne boss. Ne iživljavam se naravno,jer ako nekoga previše gaziš,dobiješ samo kontra efekt. Tretiraj ljude sa poštovanjem,pokaži im da si tu za njih i da stojiš iza njih i bit će zadovoljni,a onda će i rezultati doći.

A ovo visokopozicioniran je malo smiješno. Daleko je to od visoke pozicije. Taman je dovoljno da me ovi odozgora ne gnjave previše dok god imam rezultate,a dovoljno nisko da me kolege inženjeri i dalje doživljavaju kao jednog od njih,a kolege menađeri da me ne gledaju kao potencijalnu konkurenciju kojoj treba bacat klipove.

Jok,plaća je dobra,ali ništa vau,bonusi ovise,ali nisu isto ništa vau. Ono što je vau,je da 80% vremena radim samo 40 sati tjedno. Za to sam se borio hehe

Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Jbg ti si se izgleda svojski potrudio. Faks vani, MBA, jezici, firme, rad. Takav put obično mora završiti uspjehom.

Naravno ako je to ono što želiš od života, što držim da je daleko najvažniji kriterij. Npr znam za sindrom single karijeristica koje ganjaju karijeru i onda se sa 35 nađu same i nezadovoljne, iako je karijera tu.

Zato je najbolje dobro odvagati što čovjek hoće, koju količinu toga hoće a što ne želi.
Potrudio se svojski jer su moji digli kredu da bih mogao van otić,da mi plate na početku neke certifikate i tako. Nisam akademski dovoljno nabrijan za ganjanje ocjena i stipendija bio,više praktičar nego teoretičar.

Znam na što misliš. Privatni život pati. Veze pucaju. Nije mi jedna radi toga propala. No kao što rekoh broganu,naradio se da dođem do pozicije di mogu imati dobar omjer poslovnog zadovoljstva,love i slobodnog vremena. I zato ne grizem više i ne laktarim se prema upper middle i višem menađmentu. To ostavljam ovima koji su jednako manijakalni kao i neki prenadobudni inženjeri. Više od polovice 20ih sam proveo živeći posao,hvatanje praksi na faxu,učenje jezika,guranje na poslu u što više projekata i rintajući 50-60 i više sati tjedno pod normalno uz učenje. 30a je tu i sad je vrijeme za uživat u plodovima. Zato puštam kolegu Brogana da cilja na CEO. Ja sam sretan kao običan sales manager

@Rocker
Je,imam rodbine u Dalmaciji. I u turizmu se lijepa lovica dala zaraditi u doba prije neta. Zimmer fraj,račun fraj :P
Grimko is offline  
Odgovori s citatom