Pogledaj jedan post
Old 19.11.2006., 12:52   #69
Quote:
Pahuljica79 kaže:
Teta moderatorica, i kak da luda trudnjaca ne reagira na ovo - a da ne dobije spotanciju jer se ne drzi teme?
Mislim, ak ne progovorimo na usta (tj. na prste i tipkovnicu) progovorit cemo na
offtopic:i ovaj nas kutic cita i pretrazuje daleko vise korisnika nego sto ih sudjeluje u diskusijama, a na nekim topicima postaje prilicno tesko izdvojiti korisne postove od interne zafrkancije. nista nije brisano, mozda koji put premjesteno, no kad se topic gdje curke dodju po savjet gdje kupiti trudnicku odjecu otme kontroli i ne moze ga se razlikovati od jos tri slicna onda gubi smisao.

ontopic: u predajama s koljena na koljeno doista postoji prica o zacavlanim jabukama za unosenje zeljeza u organizam.
u jabuku se zabodu cavli, priceka se neko vrijeme (?), cavli oksidiraju, zahrdjaju...sto li, pojma nemam, pa se izvade iz jabuke, a jabuka se pojede

e vidis to sam pokusala izbjeci napisati, jer meni djeluje prestrasno i nisam probala

Zadnje uređivanje putnica : 28.11.2006. at 09:59.
putnica is offline  
Odgovori s citatom