Pogledaj jedan post
Old 08.10.2017., 00:53   #2410
Hand in the crowd

Tražim velikodušnu curu, posebnu - iznimku, asocijalnu, povučenu.
Neka koja nije svadljiva, neurotična, control freak.
Koja ne osuđuje odmah nakon 1 ili 2 stvari. -Tražim onu koja nudi poštenu šansu, jedan izlazak.
Koja ne sluša prijateljice nego sebe. -Ne varam niti lažem, nisam nijednoj. Zaslužujem isto.
Koja ne nosi kupljene poderane traperice jer druge nose. -Nije uvjet ako je ostalo ok.
Neka koja se inače pristojno i uredno oblači.
Ne stavlja previše parfema ako mora.
Koja se zna pomiriti nakon nesuglasica. -Zrelost cijenim i kompromis.
Koja zna sentimentalnost i povezanost.

Iz Zagreba ili koja može do njega.
Za dopisivanje imam skype, whatsapp, sms pakete, i mail je u info ako nemate registraciju.
Valjda sam sve rekao, mislim da nema smisla da o sebi govorim onima koji misle da previše tražim.
Meni je 28 god. pa kome to bude premalo ili previše da zna.
Ako bi se neka prepoznala iz opisa cijenio bih da mi se javi ako je slobodna.

Ne tražim:
Cure koje godišnje imaju više od jednog dečka. -Osim ako su bili kreteni i niste znale.
Control freakovi - koja inzistira da sve bude po njenom.
Koje glume nešto što nisu, lažljive, varljive.
Koje ne znaju cijeniti nekoga.
Koje nikada nisu tugovale za nekim nakon prekida. Bez emocija.
Koje biraju na temelju izgleda, boja očiju, kose, ruke, visina itd. Plitke osobe.
Usput ne tražim pretile cure, samo proporcionalne ovaj put. -Imao sam oboje. I volim držati ruku na struku.
Koje vrijeđaju i psuju često.
Negativnost. Negativan sarkazam. Smijanje tuđoj nesreći. Psihopati - osobe bez empatije.
Sa čestim promjenama raspoloženja. -Osim ako neće utjecati na povezanost između nas.
Studentice općenito. -I sâm sam studirao pa znam da to ne ide.
Pušaće. S pirsingom. -Preferiram ništa, ako imate jedan na obrvi ne smeta, a na resicama volim vidjeti naušnice.
Plavuše općenito. I roze kose.
Ošišano kao punk ili sa jedne strane. -Normalna kratka kosa mi se sviđa, kao i duža i srednje duga.
Ako neke prepoznaju nešto kod sebe što me odbija molim da ne šalju nikakve poruke.