Pogledaj jedan post
Old 12.10.2017., 19:25   #2419
Ako trazis princa na bijelom konju onda to definitivno nisam ja. Jer ti ja necu pricati bajke tj. prodavati pricice. Kao osoba sam otvoren, direktan i na mene se moze osloniti tj. racunati. Volim zivotinje i definitivno sam dog person.

Filmofil sam iako to ne znaci da ama bas sve gledam, idem redovito u GYM i to mi je visoko na listi prioriteta., sta ne znaci da sam meathead. Bavim se ronjenjem i akvaristikom. Kada sam u dobrom drustvu volim popiti nesto finoga, ne pusim, ne slusam folk crap. Volim se sprdati i chillaxati kada mogu. Znaci ovisno o situaciji znam biti ozbiljan i zajebant. Sex mi je bitan, emotivnost i empaticnost takoder, mazenje, ceskanje, masiranje itd. Vjera mi nije nesto bitno u zivotu i ne volim nikakva preseravanja tj. pretjerivanja u bilo cemu...

Koga trazim tocno? Nekoga tko je relativno stabilan i tko se naso u mom text-u. Kojem su bitne slicne ili iste stvari i tko jednostavno ne zeli neki klise tj.bullshit odnos eto cisto da nije solo. Vec neki dublji i bolji odnos, netko tko shvaca da nije sve uvijek fun and games, te da se za dobre stvari treba i truditi.

Ono ne da odnos gleda kao obavezu ili nesto sta te koci. Vec sta ti daje vise snage tj. energije da dalje guras i kazes: „I can do it!“
Na kraju dana ono sta trazim to i nudim. Izgled mi je jednako bitan kao i karakter!

28 god, 189 cm, 95 kg, plave oci, plavo smeda kosa. Mogu se javiti i oni koji samo traze prijateljstvo i imaju slicne stavove, ne grizem
DiveInTheBlue is offline  
Odgovori s citatom