Pogledaj jedan post
Old 31.12.2006., 11:27   #10
ono sto je meni super kod tih prica o Hartmannovim linijama je kako nitko na cijelom svijetu ne zna pronac "cistu zonu".

dakle, bila ta ekipa kod mene doma, pa je ispalo da i ja i stara i stari spavamo na cvorovima. pa su bili kod susjeda - pogodit cete, i oni su na cvorovima. pa sam cula od frendice kako je i ona na cvoru i kak je to grozno. uglavnom, nikad, ali NIKAD nisam cula da su dosli kod nekoga doma, i onda rekli: "je, gospodjo, vi ste pogodili, ne morate selit krevet, ne morate kupovat nas madrac, spavate na pravom mjestu".


a drugo: oni su k meni dosli i poceli se bondat sa mnom, kao ja sam znanstvenik, ja cu razumjet o cemu oni pricaju. onda je taj klinac hodao s tom spravom po stanu, i kao otkrivao probleme, svorove, linije, sve te pizdarije. OK, fair enough. kad je bio gotov, kazem ja "mozete li meni dati tu napravu, koja na znanstveno dokazani nacin ocitava zracenje ili stovec", da bi se oni strasno uzjogunili, da ne moze to svatko, da treba osoba imat posebnu energiju i ako ja uzmem stroj u ruke, da ce se pokvarit, jerbo ja sigurno tu energiju nemam. e, tad sam ih doslovce izbacila van iz kuce!!!
ako je stvar znanstvena, dokazana, objektivna, onda ne smije, ne moze imati veze u cijim je rukama uredjaj! a ako je "pozitivna energija" operatera kljucna za kvalitetno ocitanje, e onda je to, ukratko, prevara.

kad bi postojao netko tko bi mi lijepo, znanstvenim uredjajem, po mogucnosti sa ISO9000 uredjajem pokazao postojanje tih linija, onda bismo se mogli razgovarat. ovako, po mom misljenju, to je u rangu herbalifea i slicnih prevara.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline