Pogledaj jedan post
Old 04.12.2007., 16:12   #60
Quote:
Thurgood kaže: Pogledaj post
je, obično ima FM/AM tuner, pojačalo za 5 ili više kanala i dosta elektronike, dekodere, digitaliju i analogiju, svašta ima

kod "kućnog kina" su integrirali sve to i DVD player u jednu kutijicu

ništa se ne šora, to je i napravljeno da se barem 4-5 uređaja može spojiti na receiver, pa to može biti i komp, DVD, CD, VHS, mp3 player, kamera, negdje i gramofon. kompliciranije je utoliko što ima više mogućnosti a da li ćeš koristiti ovisi o tebi.

ali ako želiš što jednostavnije (i hrpe mogućnosti ti ne znače puno) bolje da si pribaviš neki PC komplet, ako zbog ničeg drugog onda zbog cijene. imaš onaj Genius SW-HF5.1 5000 , spojiš to na nekakvu 5.1 zvučnu karticu i to je sve. a možeš spojiti i TV i još ponešto. čak i daljinski ima
da zvučnici su bomba,nema što!

međutim mene zanima druga stvar,u međuvremenu sam saznao da postoji adapter chinch to 3.5mm stereo out...koji navodno spaja činčeve satelita i recimo dvd player s 5.1 podrškom, i sad me zanimaju 2 stvari

-ako bi nabavio neki šrot dvd player i sve to pretpostavimo spojio,dali bi mogao taj dvd player(obični,ne onaj od kućnog kina) spojiti na računalo i onda fino puštati zvuk kroz taj dvd plejer,ili bi trebao taj dvd spojit na monitor kad bih recimo htio pogledati film???

-dali bi mogao s tim adapterima direktno spojit satelite na komp(koji btw podržava 5.1 zvuk)?????...caka je u tome što ne znam dal bi to funkcioniralo jer tad sateliti nebi imali volume control pa bi tu očito neka karika falila,al opet možda bi preko drajvera zvuka mogao naštelavati glasnoću???

pardon na podužem postu,ali totalni sam tudum što se ovog tiče
__________________
sijulejtaeligejta
Hell is offline  
Odgovori s citatom