Tema: Vukovar
Pogledaj jedan post
Old 15.01.2006., 21:09   #14
Quote:
PRH kaže:
je, prav kažeš. ja isto nemam nikaj protiv srba ni nikog drugog ko se normalno ponaša, al kad je umišljen i provocira onda normalno da ga ne volim! isto ko što mi je pun kurac ovih bosanaca, hercegovaca i tovara kaj su se doselili u zagreb. ne zato kaj ih inače ne volim, već se ponašaju koda zagreb nije postojal prije nego kaj su oni došli. moji su iz zagreba od 17 st (imam potvrdu, neki dokument, nije važno), tako da sam pravi purger i idu mi na na nerve takvi ljudi. čast iznimkama, znam ih par kaj su skroz na skroz normalni, a svi ostali sam bacaju ljagu na ZGB. slušaju narodnjake, diče se nekim ustaštvom i velikim domoljubljem a neznaju ni himnu!



Također mi idu na živce vukovarci koji nece da se vrate iz ZG,(spadaju u istu kategoriju sa bosancima), koji ces ti k.... tamo. Za zagrepcane ce oni uvijek biti dotepenci. I sam sam bio prognanik pa znam kakav je to osjecaj.
A još gora kategorija su "vukovarski" srbi koji su otišli u Srbiju. Pa šta oni misle da ih tamo cekaju raširenih ruku ? Cuo sam par primjera kaku su neki idioti išli u vecerni izlazak u Novi Sad pa su ih istukli. Jer su se tamo preseravali sa svojim srbstvom a Srbi iz Srbije ih ne vole. Ne želim nikom zlo ali tako im i treba.
Navodno je lik koji je dobio batina kad su ga poceli tuci vikao "ja sam srbin, ja sam srbin" a ovi ga jos jace poceli mlatit.
don Kacunko is online now  
Odgovori s citatom