Pogledaj jedan post
Old 25.07.2005., 10:01   #15
te@ jako mi je žao radi toga što se dešava jer sam vidila da jako želiš bebu....al budi sretna da ti je sada sve to otkriveno nego da strepiš u trudnoći...ja sam upravo ušla u 14. tjedan i čekam još tri dana da odem na drugi bris klamidije jer je prvi kontrolni nakon antibiotika bio pozitivan...pa je uslijedila druga tura antibiotika pa ću sad ponovo na bris....i molim Boga da sve bude u redu i da prođe ovo krizno doba za spontane samo da moja beba bude dobro...... niti dva mjeseca prije nego sam ostala trudna bila sam kod jednog vele poznatog stručnjaka u Splitu (znat će spliće o kome je riječ) da mi napravi papu briseve i pregled jer bi tila bebu pa ono da sam 10000% sigurna da je sve oke...pap je bila super al pregledom ustanovljen polip pa mi kao nije ni radio briseve već će kad riješimo polip....polip Bogu fala nestao nakon slijedeće menstruacije al gosp. Poznati Doktor mi opet nije radio briseve već ćemo to kad budem trudna.....zatrudnila ja brzo i dođem na prvi pregled kao trudnica i kažem "oćemo mi radit briseve " kaže DR. Poznati "ma netreba pap je u redu nema potrebe"....ja njemu na to "ali Dr. rekli ste mi da ćemo radit".....kaže on "aj mogli bi na klamidiju" i gle čuda bris POZITIVAN!!!!!!!!!!!!! mater ti ..bem kad sam ti govorila napavi mi brisevi nisi tija .....neznam kako ga nisam ubila golim rukama....ko da mi je nešto u glavi govorilo napravi te jebene briseve.......
tako da svim al baš svim budućim mama tj. onima koje to žele bit preporučujem da naprave te briseve jer koje to probleme može napravit nemožete ni zamislit ....a sve se otkrije u 2 minute ......
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom