Pogledaj jedan post
Old 03.02.2013., 14:35   #2785
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post
izađi iz sobe da se presvućem scena
Ja sam to shvatila kao da je nju stid da mu se pokaže takva kakva jeste.
Ono stomak joj je narastao, udebljala se.Klasicni ženski problemi.
Kada su se kupali, jos je bila da tako kažem normalna, a sada je vec proslo neko vrijeme i tjelo joj vise nije isto.
A i po prirodi je stidljivica dugog jezika.
Ako agi smeta neka se javi meni, ja nemam bad sa tim.

Inace mi skace po jetri sa Zeysan, Zeysan, Zeysan.
Tacno bih je namlatila.
Pa vidi li ona u kakvom sistemu žive.
Da li je svjesna svoje nesvijesti?
Vidi li ona sta se dešava ženama tamo?
Šta treba da rodi curicu pa da je poslije ugnjetavaju?
Ja bih klanjala svih pet dnevnih namaza i molila dragog Boga da bude Bedrihan.
Bolje aga, nego rob.
Šta, ona ce sprijeciti da mali bude aga?
Kako?
Ako to Bedrihan bude htio ona tu nece moci nista da uradi.
Firuz i odgajanje sina, ma daj molim te.
Ženo živa si i ti i muž i vi cete ga odgajati.
I tačno ne mogu uživati u nicemu zbog nje.
Doduse da je bila Zeysan ona bi skakutala veselo, bez da brine o Boranu, jer na koncu svega ko Borana sta pita.
Ma da, to je čisto angažiranje tvoraca serije u rješavanju nekih društvenih problema, odnosno ukazivanje na problemeOnda im glavna junakinja serije ispada priglupa, jer budimo iskreni, s čisto materinske strane, tko bi svom djetetu poželio život u kojem će za njega vječno odlučivati tkogod drugi, u kojem te krknu želiš li studirati, krknu telefoniraš li s dečkom, udaju za silovatelje, udaju mimo tvoje volje, katkad čak i bez tvog znanja(eh, i da su onda bar svi likom i djelom na Borana, al nisu)...Muškarci bar imaju pucu za pojasom, pa kolike su ti šanse da te maknu, tolike su ti i da ti makneš nekoga. Grubo zvuči, al šanse su ti veće.
Isto tako mi bilo bedasto kad Džihan prvi put pred tvornicom demonstrira silu pred Dželilom pa njih sedamnaest potegne puške na njega. Ti miša, koja je razlika u tome da te upucaju jednom ili sa sedamnaest pušaka
ball is offline