Pogledaj jedan post
Old 15.05.2007., 13:37   #20
Quote:
blue-panter kaže: Pogledaj post
ajme sokirana sam!!!! ja ti se kod nje lijecim vec godinu dana od tog hpv i tek sad nakon godine mi jr napravila tipizaciju virusa...da ne govorim da sam popila brdo viroleksa i stavila brdo svakojakih vaginaleta, a ono ne ide na bolje....na kraju mi je dala broj od neke zenske preko koje mogu nabaviti interferon, azenska ti to ne nabavlja vec pola godine .....ali tada sam probala u par drugih ordinacija i bilo je jos gore, pa sam zakljucila da ona mozda nesto i zna:confused cudno mi je sve to jer je i meni prije tog hpv-a bila super super.....
i meni je bila super u neku ruku jos uvijek i je..da mi treba pregled, papa, uzv, bez beda bi opet otisla kod nje (naravno, da nemam ovih problema koje sad imam)
skroz sam zaboravila, i ja sam dobila kutiju virolexa al to jos dok mi je bio CIN I, skupa s onim vaginaletama..kasnije na CIN II vise nis, a meni je nekako bilo bzvz da nista ne poduzima/mo a meni se CIN ne povlaci sam od sebe..
definitivno sam se odlucila promijeniti doktora kad sam na jednom forumu dobila ovaj odgovor od njihovog doktora glede te terapije koju ona daje:
"Gotovo je pravilo da terapija koju ste primili nema nikavog, ili ima vrlo slabi ucinak.
Cilj takve terapije je ipak pokusati iskorijeniti druge vrste infekcija, te time olaksati imunitet da sam rijesi pitanje virusa.
No, kada se radi o vec izrazenim promjenama, primarni je cilj rijesiti CIN."
Nisam ni sad na interferonu (navodno nije ni on toliko ucinkovit koliko se mislilo), al sam bar kod drugog doktora obavila biopsiju i jos jedan zahvat i sad cemo viditi..
meni je bar test napravila odmah nakon prvog loseg pape
drzim ti fige da se stanje popravi!
__________________
I need your lovin' like the sunshine..cvrcak raste
iwchy is offline  
Odgovori s citatom