Pogledaj jedan post
Old 19.07.2007., 08:19   #46
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
Mislim da je važno to da dijete jede ono kaj hoće , kad hoće i kolko hoće , pod uvjetom da to nisu grickalice , lizaljke i sl. Čim klinac skuži da je mami više stalo kaj on jede od njega , potpisali smo kapitulaciju. Hranu treba ponuditi , po mogućnosti nešto što voli , al nije uvjet i to je to . Nisi gladan , šteta, dobro. .................................................. .

A ak je mršavo , super . To je, vele ,lijepo. U SAD nemreš biti premršav ni prebogat.
Ma slažem se Anuška, ali je teško ostati priseban i kontrolirati se kad ti dijete cijeli dan stavi u usta par zalogaja....Ja sa svojim malim, 2,5 g. otkad je počeo žlicom jesti imam tih problema. Fala Bogu, zdrav je. Ko glista, špaga. Visok i mršav, preaktivan i jaaaaako spretan, mudar.... Ja velim da ono kaj pojede već je unaprijed i potrošio.

Neko veće me isto izludio, teško je ostati pribran (što pokušavam a i ovo što si predložila), ali on kao da osjeća tu moju nervozu i strepnju prilikom jela....Od zdravog obroka koji sam mu stavila, on hoće i hoće baš glupe neke Flipiće kog li vraga....dobro, mislim, nećeš umrijeti od gladi, jedi to....
Odem na terasu da se smirim, on šetkara s tim Flipićima ispred mene i kaže važno "jedem". Ja kažem, onako ozbiljno: "Nisam zadovoljna!"
On prošeće do kuhinje do svog velikog brata i veli: "Jedem a nije zadovoljna!"
7777777 is offline  
Odgovori s citatom