Pogledaj jedan post
Old 14.10.2012., 18:07   #7
Quote:
BlueWhale kaže: Pogledaj post
Pa ne znam zašto vam nebi, s obzirom da imate bolove u zglobovima dala da izvadite osnovne laboratorijske pretrage ili možda ona ne shvaća dovoljno ozbiljno vaše probleme, možda smatra da nije potrebno, ne znam. O tome vi morate sa svojim liječnikom pričat. Sigurno postoji nešto kad vas je uputila na RTG, zašto onda nebi uputila i na laboratorij? Uglavnom, interna - reumatologija postoji na Rebru, mislim da su ambulante u zelenoj zgradi - novoj. više je reumatologa tamo, ako bi ste uhvatili dr. Bosnić možda, bilo bi dobro. Ako hoćete možete slikati te čvoriće da netko od kolega još pogleda na forumu i dade još kakav savjet.
mogu slikat, al ne izgleda ništa posebno, ništa drastično veliko. Navela sam da mi odgovaraju muški doktori jer se osjećam sigurno, a ne ženski. Zanimljivo je ovo što sam primjetila da kad sam jela 2-3 dana redovito domaći tvrdi sir, napadaji su mi nakon ta tri dana bili užasni, a ja volim i mlijeko dosta pit, tako da sam nekako intuitivno prekinula sve mliječno jesti i sad, Bogu hvala, nemam takve jake napadaje, i dalje se jave bolovi al ni približno tolikog intenziteta. Jedan doktor s hitne, kad je bilo jedno događanje vani, rekao mi je da bi to moglo biti vezano za kalcij u krvi, ali ništa više od toga nisam saznala jer je imao dosta intervencija.
A još davno, prije puno godina, mi je zubarka rekla da mi se kao mladoj otapa caklina. Ima kakva poveznica između kalcija, i kakvih bolesti? Uvijek sam vjerovala da je mliječno zdravo, (al sad je to upitno kad iz Republike srpske svašta se uvozi u HR) a imam i gruzijske gljivice na mlijeku koje slove kao zdravi kefir.
Velička is offline  
Odgovori s citatom