Pogledaj jedan post
Old 13.12.2004., 20:07   #3
Ja ti ne bi preporucila,imam rodicu koja je na toj dijeti smrsala oko 20 kg. ali...
Izgleda strasno nezdravo,koza joj je siva i perutava,kosa nikakva i pocela joj je jako opadati,smrdi joj iz usta a nije stvar nehigijene (keto-tijela,aceton).
Imunitet oslabio i u svakom slucaju meni mnogo gore izgleda sada nego kada je imala 20 kg viska.
I cim pocne jesti normalnije kile se lijepe kao nikada prije te je upala u zacarani krug-cas jeste na atkinsu cas nije.
A i ne znam kako moze biti dobra dijeta koja ti zabranjuje skoro svo voce i moras vitamine i minerale dobijati iz vjestackih proizvoda.
Dijeta koja skoro da ti zabranjuje UH koji su u fizioloskom stanju jedini izvor energije za tvoj mozak.
Dijeta koja ti dozvoljava da jedes premasnu hranu i dijeta koja se skoro iskljucivo zasniva na mesu-zamisli koje groblje postaje zeludac.
Cula sam za cure koje su nakon ove dijete izgubile mjesecnicu na odredjeni period.

Ja sam prije par godina smrsala 10-ak kg,nije islo brzo (2-3 kg mjesecno) ali nisam ni natukla te kile preko noci.
Znam da zvuci dosadno i 100X ponovljeno ali ako se pocnes vise kretati (npr. sat vremena brzog hoda) te ako povedes malo vise racuna o pretjeranom seceru i masnocama vidjet ces rezultate.
A te dijete koje nude rezultate preko noci nikako ne mogu biti dobre.
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom