Pogledaj jedan post
Old 23.10.2006., 16:33   #12
Quote:
soul_of_sidartha kaže:
Jedan kolega sa studija menadžmenta iz Danske je napisao diplomski rad na temu Razlike financijskog tržišta i kladionica. Nisam ni sam znao koliko u biti sličnosti postoji.
Da ne skrećem s teme. Normalno da je opasno, ali meni je nerazumljivo kako netko može zaglibiti s time. Ja se kladim otkad su kladionice došle. vjerujem da mnogi ne prilaze tome studiozno kao ja, ili prilaze na krivi način. Napisao sam si 15 pravila kojih se držim što god se dogodilo.
Npr. nikada se ne kladim na više od dvije utakmice, nikada ne posuđujem novac za klađenje...

Problem je u tome što su ljudi pohlepni i žele se obogatiti na kladionici. A to je nemoguće. Moguće si je popravljati standard života dodatnim prihodima. Treba igrati strpljivo i postepeno sa povećanjem bankrolla povećavati ulog. Mislim, meni su se ljudi smijali kada sam u početku dolazio u kladionicu i svaki dan dizao 30kn. A zamisli da ti netko svaki dan da 30kn. To je 900kn mjesečno - uračunati gubitak = minimum 500kn. A bio sam srednja škola.

Sada sam narastao i ulozi su veći. Dobici isto tako. Samo su pravila ostala ista.
Problem je što ti pišeš na temi o ovisnosti o kockanju, a s time nemaš ništa.

Što ne znači da ne bi mogao imati jednog dana jer... lopta je okrugla a kocka je kockasta.

Hodaš po minskom polju oboružan planom i rugaš se onima koji na slijepo bauljaju.

Pazi samo da ti vjetar ne otpuhne papir s nacrtom, jer ćeš tada shvatiti ovo što sad ne razumiješ... no moglo bi biti kasno za bezbolan izlazak iz toga svega.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom