Pogledaj jedan post
Old 01.02.2013., 11:02   #27
Quote:
kimi999 kaže: Pogledaj post
Ja samo znam da sam krenuo s papirima za gradnju kuće, napravio GP i glavni projekat, predao na općinu za dobivanje građevinske i sad se ovo pojavilo...

Nije da sam lud od želje za gradnjom kuće jer je to velika zajebancija i odricanje i nikad tome kraja.

Znam ljude koji grade pomalo ali već 10 i više godina ne mogu završiti, jer je to u stvari jako skupo.
Trenutno živimo kod roditelja Žena, Dijete i ja, ali nije mi to rješenje za cijeli život.

Prije 3 dana sam predao papirologiju i molbu APN-u i sad čekam. Požurio sam se ali jebi ga nemam šta za čekati. Mislim da je Klara poprilično dobar kraj, jako blizu svega, tko je odrastao na asfaltu uz bana njemu je vukojebina ali neka kupi novogradnju na Cvjetnom ako je takva faca.

Spreman sam odje... gradnju kuće ako mi upadne Klara, mislim da od toga nema povoljnije, em cijena oko 1000-1100 EUR em 3.8% nepromjenjiva kamata (sve vam piše na APN-u).

PS: Ovisno o izvođačima i veličini stana cijena može varirati, znam čovjeka koji je u Španskom kupio POS 2005god za 890EUR/m2, stan od 100m2, živi u njemu i kvaliteta je jako dobra
ako imaš dovoljno love onda se kuća ne gradi 10 godina nego jednu godinu.....
neznam što je to skupo ??? ako digneš kredit dovoljan iznos da izgradiš kuću, onda ne vidim zašto bih gradio kuću 10 godina
govorim iz iskustva jer imam kuću. i sigurno je po meni bolje živjeti u kući nego u stanu.

a kaj se tiče programa , mene osobno zanima POS PLUS gdje bih mogao birati stan koji meni odgovara.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom