Pogledaj jedan post
Old 10.09.2013., 17:07   #201
Pozdrav svima!

Ljudi moji...mislio sam da samo ja prolazim ovu agoniju čekanja, ali vidim da i drugi čekate i da to traje. I traje. I traje. Samo ću reći da sam 02.07. dao kaparu i da dan danas još ovu priču nisam završio. Išao sam u realizaciju preko Zagrebačke banke.

Nažalost, moja bankarica koja je obrađivala kredit bila je na godišnjem 3 tjedna i u tom periodu se sve usporilo, ali do tada sve je bilo obavljeno izuzetno brzo. Kolegica koja ju je zamjenila je totalno užasna i neprofesionalna bila. Nije mrdnula prstom. Samo da vam napomenem da je banka svoj kredit isplatila prije 10 dana a da mi je kredit od banke odobren odmah bio. Krajem 07. mjeseca sam znao da mi je kredit odobren.

U ta 3 tjedna osim bilježnika i dr. nismo ništa riješili jer ova što ju je mijenjala...ma koma živa. Što se tiče dokumentacije nije ništa nedostajalo...sve smo imali. Prije 10 dana je APN-u poslano sve i dan danas nema još ugovora od njih. Ja se stvarno pitam kada oni misle poslat ugovor i koliko će još njima trebat da isplate novac. Radi 11.800€ ja u stan ne mogu uselit. Prodavatelj je već jako nervozan.

Uglavnom, sve skupa se užasno užasno puno odužilo i daj Bože da više nikad ne budem morao dizat kredit. Užasno sporo sve ide. Košta me vremena, novaca i živaca.

Pozdrav iz Broda i nadam se da će se netko javiti da je ovo realizirao jer stvarno da se čovjek propuca koliko traje.
Crofna is offline  
Odgovori s citatom