Pogledaj jedan post
Old 28.07.2015., 15:04   #1004
Quote:
@janie - prebacivanje utičnica 4k kn?????????? troškovnik 1250 kn????
mislim da treba na drugu adresu se obratiti.
vidio sam na nekoliko stanova "obustava radova" i redom napisane stavke. pločice nisu uračunate za "nepostavljanje"?
ne znam samo kako bi računali kada bih im napomenuo da ne želim da mi stave pločice u kup i kuh. da li kao "skidanje i odvoz"? poklonio bih im pločice koje bi mi htjeli staviti, samo da mi ih ne stave, jer onda moram plaćati skidanje i odvoz, ravnanje podloge i nove - dostavu.
ne želim bide, poklonim im ga, neka ne buše pločice. pa neće mi valjda nebušenje naplatiti?
mislim da takve stvari idu samo izjavom, isto kao i nepostalvjanje pločica.
Tako je, 4100kn= izrada troskovnika i nove uticnice za tv + telefon na desnom zidu dnevnog boravka umjesto na lijevom-ukupno 5 komada (u toj cijeni je i troskovnik od 1250kn) s tim da u mom stanu jos nije postavljena glazura pa se moglo provuci to ispod nje, ali oni su zaracunali kao da za svaku zicu treba posebno stemati zid i provlaciti kanalice.
Meni nepostavljanje plocica nije naplaceno, ali vidis da drugima je pa sam zato to napisala.
I da, navodno, ako odustanete morate platiti izradu troskovnika od 1250 kn iako to nigdje ne pise tim rijecima (na troskovniku pise kako ponuda vrijedi 3 dana od primitka i ako se ne uplate novci da se nakon tog roka ponistava).
janiej0nes is offline  
Odgovori s citatom