Pogledaj jedan post
Old 02.08.2012., 00:03   #251
Quote:
Vojky kaže: Pogledaj post
Uzmeš dobrog poreznog savjetnika. Bez odvjetnika i poreznog savjetnika se ne ide u ozbiljniji posao.
Joj Vojky, kako sve to iz tvojih usta zvuči dobro
Prvo, kao što je netko rekao - jbg, ti si odvjetnik, vi ste dve "rogate" stranke, pa se možete bosti... šta da radi "mali" čovjek i obična sirotinja?

Kako ne shvaćaš da se ti mali obrtnici maltene svakodnevno susreću tamo s budalama koje ne znaju svoj posao i sa hrpom ljenguza?
Ja sam jednom morala donijeti potvrdu sa porezne da ne dugujem ništa i odem tamo, bilo je par minuta do 12 i gospodin me odjebe - jer njemu pauza počinje.. jbg, knap mu je tih sat vremena
Dočekam se debila nakon pauze, dam mu zahtjev, kupim biljege i on mi da potvrdu po kojoj carini dugujem oko 3,5k kuna
S obzirom da sam nešto uvozila na svoje ime, ja sam odmah tamo platila špediteru i on to dalje prosljeđuje. Lijepo ja objašnjavam majmunu neukom da ja nemam veze sa carinom, al ne - budala uprla svoje i tura mi potvrdu s tim dugom.
Kad sam mu rekla da idemo do njegove šefice, onda je napokon i ona guska preko puta njega odlučila otvorit usta i reći mu da sam ja u pravu - naravno, boli nju kuki za mene, nego čuva ovom guzicu da se ne sramoti pred šeficom
..da bi on meni i dalje nastavio turat tu potvrdu, jer kao, šta će sad radit novu, nek ja ovima u banci velim da tog duga nema
Kad je vidio da mu ni to ne prolazi , onda mi je rekao da dođem sutra, jer nema on sad vremena ispisivat novu potvrdu

Kreten
kiss me is offline  
Odgovori s citatom