Pogledaj jedan post
Old 17.10.2017., 17:13   #1538
Quote:
Kian Bigovic kaže: Pogledaj post
Sve stoji s time da nije bilo uredu od mene(malo je teško kada zaboraviš novčanik), no moje pitanje je smije li se to?
Ne da nije u redu to što si napravio, već si napravio prekršaj. Ulaskom u vozilo pristao si da te snima kamera u vozilu (ako se radi o novim tramvajima i autobusima), tako da te i ovlaštena osoba možda može dodatno snimiti ako te uhvatila u prekršaju (iako čisto sumnjam da te snimila s tim aparatom jer to nije kamera). Drugo, kartu ti nije ukrala, već kako ti je sam čovjek rekao čeka te na remizi nakon što dokažeš da je tvoja (jer piše lijepo da ako se voziš sa neregistriranom/neponištenom kartom da činiš prekršaj, isto kao da koristiš jednu kartu više puta pa gumicom brišeš da je poništena). Uz to, da te slučajno zaustavila policija bez osobne, opet si u prekršaju. Umjesto da se pokriješ doma što si se uopće doveo u tu situaciju, sad tu glumiš žrtvu na forumu, a kriv si da nemožeš biti više kriv. Da, ima svakakvih vozača i konduktera, ali oni su isfrustrirani upravo zbog ljudi kao što si ti.
physicPhD is offline  
Odgovori s citatom