Pogledaj jedan post
Old 28.03.2008., 10:01   #16
Quote:
pink5 kaže: Pogledaj post
Nisam nigdje našla ovakvu temu,samo na ljesu,a tamo baš i ne pripada. Ovako,rodila sam prije dva mj,dojim,dobila sam menstruaciju i s njom ovulaciju. Na pregledu kod ginekologa sam pitala za kontracepciju,nadajući se da će mi predložiti spiralu,međutim one me odbio s izlikom da dojim. Mislim da se jedino spirala i može koristiti dok žena doji,rekao je da ne mogu ništa koristiti osim kondoma,a njih mrzim.Baš sam uzela brošuru mirene u kojoj piše da je i između ostalog pogodna za dojilje. Što da radim?
Ja sam baš jučer pitala svog ginića i za to,ja sam isto rodila prije skoro 2 mjeseca,uredno dobila mjesečnicu i dalje dojim. Rekao je da mi ne bi preporučio nikakve kontracepcijske pilule jer se one valjda diraju direktno u ženin ciklus, već da bi mi preporučio da stavim spiralu,pokazao mi je kako to izgleda,da je to 10 min posla i da isti trenutak kad je izvadim mogu bez problema ponovo zatrudnit. Da bi mi njegova preporuka bila da je držim godinu dana dok se organizam oporavi,jer kad žena brzo zatrudni iza poroda organizan je još iscrpljen i velika je mogućnost komplikacija. Tako da mislim da ću se ja odlučit za tu spiralu
Nefertiti111 is offline  
Odgovori s citatom