Pogledaj jedan post
Old 17.06.2012., 18:16   #7
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post
Kad tvoj i njegov tata dogovore da vas dvoje uđete u brak, npr.
A to se još uvijek negdje (kod nas) zaista dešava?
Iskreno, o tome nemam mišljenje jer sam rođena i odrasla u sredinama u kojima sam o takvome nečemu čitala samo u knjigama.


Quote:
Očito si imala iskustva s time da si ulazila u veze s prijateljima, a da one nisu uspjele.
Zašto si ih izgubila i kao prijatelje?
Preciznije, jedno takvo iskustvo, ali zaista sam ga cijenila kao prijatelja i družili smo se godinama. U vezi se ispostavilo da je on potpuno, ali ne pretjerujem, potpuno drugačija osoba od one kako sam ga ja doživljavala.

Bila sam izbezumljena, prvenstveno radi svoje potpuno pogrešne procjene. Bila sam iznenađena, nisam znala kako da se iz toga čim prije-tim bolje izvučem. Nisam ga više željela ni kao prijatelja.

I da jesam, ne vjerujem da bi on bio voljan za takvo što. Iskazao je potpuno bolesnu, posesivnu, nezdravu "ljubav" prema meni, pa ne vjerujem da bismo ikada (sve i da jesmo pokušali) uspjeli ostvariti bilo kakvu vrstu zdravog odnosa kakvo prijateljstvo mora biti.

Da sam mogla pretpostaviti takav razvoj situacije, nikada ne bih ušla sa njim u vezu. Vjerujem da bismo i danas bili prijatelji, tu negdje jedno za drugo, s vremena na vrijeme, i ne vjerujem da bi bilo prilike da se tako jako razočaram u njega.
Paradisaea is offline  
Odgovori s citatom