Pogledaj jedan post
Old 10.10.2011., 22:22   #4232
Nego, nešto mi upravo sinulo...već toliko blejim u ove sulude predmete koje kakti imamo na prvoj godini izvanrednog PO da mi padaju na pamet razno razni scenariji....

Zapelo mi za oko što u tablicama piše samo prva i druga godina(a što je s trećom godinom?)...e sad...to što oni zovu prva i druga godina može biti zapravo četvrta i peta godina, odnosno, taj novitet koji su sad po novom uveli i za koji moramo potpisati aneks ugovora.
Ako je to tako, onda super...znači, oni predmeti koje smo upisali u index ostaju i osobno, ti su mi nekako draži

Jedino što me zbunjuje u cijeloj priči je ovaj predmet koji kakti imamo po rasporedu u subotu Uvod u metode znanstvenog istraživanja sa statistikom?
Tog predmeta nema navedenog niti u jednoj tablici, barem ga ja nisam nigdje našla

E sad, druga stvar koja me zbunjuje, a to je...od kud vama informacije za ove naljepnice i prepravljanje predmeta u indexima?! Jesu li vam to rekle tete u referadi ili se samo tako priča među studentima na faxu?
__________________
Don’t argue with Idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience.
tipfeler is offline  
Odgovori s citatom