Pogledaj jedan post
Old 15.02.2013., 10:41   #2396
Evo vijesti iz današnjih novina:

Uglavnom osvrt na intervju (izjave)....za one koji nisu gledali, ako takvih i ima!




Zvijezda turske sapunice 'Sila': 'Jeo sam odličnu ribu u Dubrovniku, došao bih ponovno'



Quote:
Turski glumac Mehmet Akif Alakurt, poznatiji kao Boran-aga iz popularne turske uspješnice , u intervjuu za InMagazin Nove TV pričao je o seriji “Sila” koja ga je proslavila, a otkrio je i ponešto i o svom nedavnom posjetu Hrvatskoj.

- Prije dva, tri mjeseca posjetio sam Hrvatsku. Da je bar tada postojalo takvo zanimanje za seriju u kojoj glumim. Obišao sam zidine u Dubrovniku.


Odsjeli smo u blizini, ondje ima dobre ribe pa smo pojeli dobru večeru. Bilo je ugodno i razmišljam o ponovnom posjetu od tjedan dana - rekao je miljenik žena u Hrvatskoj.
http://www.jutarnji.hr/boran-aga--je...ovno-/1085301/




Boran-aga: Treniram borilačke vještine, ono... MMA i kavez




Quote:
Mehmet Akif Alakurt od djetinjstva je bio živahno dijete. Odrastao je u velikoj obitelji i s braćom često radio 'spačke'. Danas je ozbiljniji i hobi su mu borilačke vještine

U nastavku intervjua za InMagazin u kojem je rekao da planira ponovno posjetiti Hrvatsku te da se prema ženama ponaša zaštitnički i da u tome ponekad pretjera, Mehmet Akif Alakurt otkrio je detalje iz djetinjstva te čime se bavi u slobodno vrijeme.

- Uživam u borbenim vještinama, ničeg se ne bojim. Trenutačno se bavim miješanim borbenim vještinama. Ono... MMA i kavez - otkrio je turski zavodnik.

Popularni Boran-aga iz 'Sile' je ispričao i da kao dijete nije bio baš miran kao bubica. Odrastao je u velikoj obitelji i s braćom je često radio razne nestašluke.

- Dobra strana odrastanja u velikoj obitelji jest to što se rijetko dosađuješ. Uvijek se imaš s kim zabavljati. Uzor mi je bio ujak koji je preminuo. Osim njega... S braćom sam uvijek imao dobar odnos, bliski smo. Mama je u školi često razgovarala s ravnateljima. Bio sam takvo dijete - otkrio je.
http://www.24sata.hr/show/boran-aga-...i-kavez-302122



Neustrašivi Boran aga: Bavim se borilačkim vještinama, ničeg se ne bojim!

Quote:
Boran aga je tijekom intervjua otkrio detalje iz djetinjstva, čime se bavi u slobodno vrijeme, ali i neke anegdote sa snimanja!

U nastavku intervjua s Mehmetom Akifom Alakurtom, zgodnim Boran agom iz serije Sila, doznat ćete sve o glumčevim novim Projektima. Našoj Ivani Nanut glumac je povjerio i detalje iz svog djetinjstva!

'Dobra strana odrastanja u velikoj obitelji jest to što se rijetko dosađuješ. Uvijek se imaš s kim zabavljati. Uzor mi je bio ujak koji je preminuo. Osim njega... S braćom sam uvijek imao dobar odnos, bliski smo. Mama je u školi često razgovarala s ravnateljima. Bio sam takvo dijete', otkriva popularni glumac.

Boran otkrio i avanture sa snimanja Sile

Mehmet je otkrio i nekakve uspomene sa snimanja: 'Imam jednu uspomenu. Kad smo zbog snimanja otišli onamo, trebali smo konja. Trebali smo ga naći. Konji u Mardinu uglavnom su niski. Ja sam visok 190 centimetara pa kad sam uzjahao, nogama sam doticao tlo. Na tom konju kojeg su doveli. Pokušali smo, no nije išlo. U okolici smo tražili konje. U tri sata udaljenom džokej-klubu Turske našao sam velikog konja.

Otišao sam onamo pogledati ga. Uzjahao sam, a konj je bio trkaći. Timaritelji su mi rekli da budem oprezan, da je konj jako brz. Ja sam bio pun samopouzdanja pa sam im rekao da se ne brinu. Uzjahao sam i izašli smo u manež, u otvoreni manež. Potjerao sam konja u galop, ali ga nisam mogao zaustaviti. Odnio me i poslije zbacio, i to u velikoj brzini. I ja sam se šepajući vratio u Mardin. Poslije sam se morao vratiti konjima odande. U početku možete primijetiti da je konj malen i da stojim. To se dogodilo. To mi je uspomena'.

Mehmet je tijekom intervjua otkrio još jednu zanimljivost - koji mu je hobi u kojem zaista uživa! 'Trenutačno se bavim miješanim borbenim vještinama. Ono... MMA i kavez', otkrio je za In Magazin te dodao kako se više ničega ne boji. Što je još slavni Boran aga otkrio, pogledajte u prilogu.
http://dnevnik.hr/showbuzz/inmagazin...---274712.html
globigerina is offline  
Odgovori s citatom