Pogledaj jedan post
Old 16.02.2012., 21:03   #7
I tako... malo po malo izlazi na vidjelo zašto ja moram dežurati u Algoritmu kad dolazi novi Pratchett.
Ja sam bio uvjeren da je radi toga što ga malo naručuju, a kad ono - gdje god se okrenem, netko čita
Također, kompletni Discworld mi je na polici, te pride još par djela njegovih koji su van te serije (Good Omens, The Nation, dark side of the sun, itd)
Još sa strane volim primiti u ruke Tom Holta (ajmo reći - alternativne verzije već napisanih djela. Pa ima "Snow White and the 7 Samurai", "Who`s afraid of Beowulf" i slično ), J.K. Rowling (je, i Harry Trotter mi je OK), Tolkien i Douglas Adams kao nezaobilazno štivo
Salvatore mi je prije bio zakon. Imam hrpu njegovih knjiga i stvarno su mi bile mrak. Ali nedavno sam nabavio trilogiju koju još nisam bio čitao - i odustao. Nisam imao živaca više za to. Ne znam dal sam ga prerasao ili je jednostavno loša knjiga
Od fantasya još Terry Brooks, Guy Gavriel Kay, SF - previše autora piše Star Wars serijal da bi ih pojedinačno nabrajao
Kad pročitam ovo gore nabrojano - hjup. Geek/nerd
Van tih žanrova -Kishon, Stephen King, Patricia Cornwell i Dan Brown. S time da zadnji prolazi dok ne skužiš da su mu sve knjige na istu shemu

Stripovi u neograničenim količinama - sve od Alan Forda do malo "ozbiljnijih" izdanja (Frank Miller, Alan Moore, opet Star Wars itd...)
Nažalost, otkad mi se dijete rodilo slabo stignem čitati
__________________
Kad preživiš Jarun, onda si spreman na sve!
+++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++
Mali Maleni is offline  
Odgovori s citatom