Pogledaj jedan post
Old 14.11.2005., 12:59   #1
Zidne dekoracije - slike / fotografije / naljepnice / tapete

s obzirom da na topiku sam svoj majstor vrvi od topika kako nešto popraviti, postaviti, spojiti na struju itd. mislim da je ovoj temi bolje mjesto ovdje.

naime kaj, , stavila bih nešto na zid. imam velik prazan dio zida iznad trosjeda kojeg bih upotpunila nečime.
slike slikara i sl. ne dolazi u obzir. toga nemam nigdje u stanu niti bih time voljela upropastiti zid, jednostavno mi se to ne sviđa.
treba mi nešto inspirativnije.
nešto kreativno.

prije nekog vremena sam u onoj anđinoj emisiji na trenutak, ali sam ona trenutak, uhvatila dio emisije gdje je nekome uređivala neku spavaću sobu i na zid postavila polovice kugle, ajmo tako reći. više njih i raznih dimenzija. onako u gornji kut zida. i to je baš fora izgledalo. s ozbirom da nisam gledala tu emisiju i više nikad o takvom nečem nisu pričali niti pokazivali što je to za mene je ostala misterija.

onda mi je palo na pamet da bih mogla izvesti nešto od školjaka. ali nemam ih dovoljno za nešto veliko...
vidjela sam na švapskoj televiziji ideju kada su na komad drva žicom vezali dva reda prozirnih flaša koje su do raznih razina punili sa nekom tekućinom u boji. baš je fora izgledalo....

i tako.


moje pitanje je, imate li vi štogod "umjetničko" vaših ruku djelo u vašim stanovima, posebice na zidovima?
__________________
peku me oči.

Zadnje uređivanje chiquita : 14.11.2005. at 14:10.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom