Pogledaj jedan post
Old 04.01.2013., 16:29   #15
Evo moje misljenje. Ja nisam ni katolik niti pravoslavac. zivim u Bosni gdje je sex prije braka za vecinu nečasno djelo (i drustvo bi takve osobe likvidiralo ) medjutim..sve to je stvar tradicije, stvat toga koga imas za partnera ,akosi momku sa kojim planiras brak to rekla ,i on zna da u brak ulazis kao takva..nevidim gdje je problem
Ja licno smatram da je sex prije braka ipak korisna stvar iz prostog razloga..da imas osobe koje se fizicki privlace, vole ,ali u krevetu jedno od njih KILAVO DO BOLA ili imaju drugacije potrebe i time imaju nesklad TE VRLO BRZO CE SE PARTNERI OHLADITI ZBOG SEXUALNOG NESLAGANJA i ili ce cijelog zivota spavati sa nekim preko volje ili ce doci do prevare , u cilju ispunjenja svojih potreba..
i sad po meni lijepo bi bilo kad bi covjek mogao znati da ce mu sexualni zivot sa partnerom 100% štimati..ali kako to mozes skuziti tek poslije sklapanja braka..po meni sex prije braka je nista abnormalno ..i koja svrha "cuvanja" (a na kraju ko za nas muske garantuje da smo nevini..daj plizz )
angellll is offline  
Odgovori s citatom