Pogledaj jedan post
Old 01.12.2012., 23:56   #1476
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
ja sam isla privatno zbog sigurnosti i svoje komocije - nekako mi se bilo psihicki lakse pripremiti za zahvat kad sam znala kome i kuda i u kakve uvjete idem

a odluka o zahvatu je uvijek teska , mene je oba puta vise bilo strah samog zahvata i komplikacija nego rezultata (ocekivali smo dobre jer su rezultati kombiniranog kao i UZV oba puta bili super)
Ja nisam išla na nikakve testove,prvo jer me moj dr.koji vodi trudnoću nije niti slao,a i čula sam da su dosta nesigurni i da je bilo slučajeva totalno opozitnih.Mogla sam jedino na taj kombinirani privatno,ali i za to mi je ta dr.što radi privatno rekla iskreno(inače je predivna) da je to samo 90 % sigurnosti ako je ok.Sada kome je to dovoljno,onda ideš na to i dobro(čak mi je rekla da je večini to dovoljno).A ja i mm smo se onda dogovorili da idem na amnio i odluka je pala.Ipak sam u 38-oj godini i imam dvoje zdrave djece..Moramo misliti pozitivno.Samo mi je eto dilema GDJE?Malo je nezgodno kad nisi iz Zg,pa nemaš iskustva niti s tim bolnicama niti sa doktorima.Čini se da je na Sv.Duhu najbolje??Svako ima neku svoju priču.
LOVELY DIANA is offline  
Odgovori s citatom