Pogledaj jedan post
Old 20.11.2008., 10:50   #1234
ja imam 37 god. i operirao me dr. Šarić u Visumedu (klinici koja je, inače, bolja od Svjetlosti po opremljenosti i odnosu prema pacijentu). prije sam imao -3,5 na oba oka bez ikakvih kerefeka.. sada imam aberacije, duhove, slabiji kontrast, astigmatizam i ostatnu dioptriju na oba oka a kao najgore je lijevo oko na kojem su se počeli pojavljivati crni floateri i na različitim udaljenostima imam različitu dioptriju..
ono što tommy piše je točno a kako sam i ja sam napisao, da sam bio informiran o STVARNIM rizicima i STVARNIM postotcima problema koji mogu nastati, sigurno se ne bi operirao.. to je i svrha ovog thread-a.. vidi koliko visokorizična je operacija pa se onda odluči a ne na osnovu reklame neke tamo klinike koja je jedino zainteresirana za tvoju lovu.. ja sam već napisao da se smatram pametnim čovjekom pa niti ja nisam našao ovaj forum i čitao prije operacije.. OSOBNO poznajem 2 žene u Dubrovniku koje su operirane i obje su na bolovanju (čak mislim da jednoj ne priznaju više bolovanje) i sjede doma i ne izlaze iz kuće. No, i jedna i druga bez obzira na probleme koje sada imaju ne dopuštaju da se njihova imena spominju i iznose bilo kakvi detalji o njihovim operacijama i problemima.. naravno, sad će netko reći da ja lažem i izmišljam, ali u čemu je uopće moj interes ? samo da ljudi znaju u što se upuštaju. drago mi je da sam petorici mojih prijatelja sve objasnio i rekao im da velika većina ljudi kažu kako je to super operacija i kako su se "spasili", ali da ima i onih kao ja koji su naje.... i nema povratka..
dubrovnik4 is offline  
Odgovori s citatom