Pogledaj jedan post
Old 04.04.2004., 17:28   #11
Quote:
lahor kaže:
Prije nego se podvrgnete tretmanu kiropraktičara, upitajte ga koji su rizici njegovih manipulacija na kralješnici. Ukoliko vam ne odgovori ili ne zna odgovoriti, onda je šarlatan.

(Jedan od rizika manipulacije kralješnice u vratnom dijelu je i inzult (moždani udar), pogotovo u osoba malo starije životne dobi).

Ja nikad ne bih otišla kiropraktičaru, a vi kako želite.

BTW, navedeni problemi rješavavaju se dosta uspješno i fizioterapijom, ali kod nas je malo dobrih fizioterapeuta.

Potvrdujem u potpunom Lahor, kao vecina znade ja imam sa cijelom kicmom probleme...imao sam mozda oko stotinu posjeta kiropracticaru ,ali to je bilo 30-15 godina unatrag...kiropraktor ako je dobar moze pomoci sa misicnim povredima ili malom manipulacijom kraljeznika...ali nikada povredjenih kraljeznika ili diska.

Ja imam tri vratna degenerated diska/kraljeznika povredjena,
koja mi daju mnogo problema, samo sam se vratio sa operacije ledja L4-5 i L4-3, a imam neuspjelu operaciju na L5-S1.

Tako tko ima problema pazite sta radite i koga vidite.
Mnogi vide sa malim problemom kiropraktora i onda misle da oni mogu izlijeciti sve, ne zaboravite bodi se i samo lijeci ,kada vam je najgorje proci ce za 4-6 tjedna ,jer toliko treba za oporavak samog tijela, a tablete pijete za vase ublazenje bolova.

I slusajte tijelo ,ako vas boli ono vam salje signale da nesto nije u redu.



__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom