Pogledaj jedan post
Old 27.10.2012., 09:41   #8
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Vrlo je bitna cnjenica da covjek pristupa bombasticno - a ne kako pises sa stajalista znanosti. Baca generalne floskule, odokativne brojke, mistificira i vrlo moguce stvara sebi izmesljen posao i karjeru kao sto je to po svijetu bili pred nesto godina sa raznim "lovcima sekti", koji su na kraju i sami ispali svojevrsni sektasi i ispuhali se te ih nigdje vise nema.

Ne mozes ozbiljno uzeti pricu, smatrati da je puna srzi i istina kada ih se hvata u lazi u svakoj drugoj recenici.

Jos nisam sreo pravog "sotonistu" koji je imao problema sa svojim "pozivom", uglavnom klince koji se upustaju u neke prilicno smjesne i uglavnom lazne price, pa je vrlo zanimljivo pitanje sto su im ta opsjednuca i je li to stvarno okultno ili psihicki. Ne zelim tvrditi nista u ovom trenutku, ne znam.

No ovo je vrlo perfidno guranje religijskih sukoba, stavova i tema (i forumasa) na ovaj podforum
Svaka je priča na tu temu je vrlo ozbiljna ako se poznaje tema. Ja sam je prepoznala i govorim o njoj. Taj čovjek govori, što je rekao on stoji iza tih riječi i za njih odgovara ili će na ovaj ili onaj način odgovarati, kao i svi mi za svoje.
Svjetlo pozornice spušteno je na sotoniste, a sekti i flozofija je puno. Slično kao u kršćanstvu-sekti i filozofija je puno. No činjenica je da i jedni i drugi imaju svoju vrhovnu točku , samo se vjerovanja i način obožavanja drugačije manifestiraju.
I upravo radi tih klinaca iza kojih postoji netko tko je dovoljno blizu ali opet daleko, netko tko upravlja, tko im lažnim učenjem i zlorabljnjem okultnog, magijskog uništava psihu i čini od njih zloduhe..njihova djela manifestiraju svjetlo pozornice na sotoniste općenito. To nije dječja igra.
No Duhovnost ne se ne može pozvati na demokraciju i ljudska prava , zar ne. Tu vrijede druga i strogo određena pravila i granice. Minus i plus ne mogu jedno bez drugog, jer bi nestao život koji je u tom centru jedino moguć.
Moje iskustvo sa ljudima koji su se deklarirali kao sotonisti je uz dužno poštovanje-dok se drže svojih granica postojanja.
__________________
Ide baka preko gajka , nosi metlice da upali vatrice
ZenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom